Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Kadett 1.3 LS Mennyire...

Opel Kadett 1.3 LS Mennyire megbízható?

Figyelt kérdés
Ma vettem ismerősömtől, új gyújtógyertyákkal + új aksi, az alapjárat nincs beállítva, azaz gázt folyton kell adni mert lefullad, ha ezt megcsináltatom utána körülbelül mennyire lesz megbízható? :) friss jogsis vagyok szóval nem vagyok nagyon tapasztalt ezen a téren, más probléma egyenlőre nincs a kocsival, alig használt, második tulajdonostól van. a válaszokat előre is köszönöm.
2011. okt. 12. 21:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy..

Nem állt le alattam igénytelen egy autó víz benzin olaj van a földről lemegy. Én a zárakkal kinlódtam sokat mert az télen mind befagy. Meg mivel jó öreg autók az elektronika eléggé kiszokott már lenni bennük. Pl nekem mindíg kilazult valahol egy csatlakozó és nem érintkezett rendesen hol az index hol a tompított hol a ködlámpa.. Mikor elindultam ezek közül valamit biztos igazgatni kellett.. Amúgy kicsit puritán de a suzukinál wagoner sfift nél jobb.

2011. okt. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod :) Remélem tényleg igazad van :)
2011. okt. 13. 08:52
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is jó autó bár nem egy versenygép de friss jogsival első autónak szerintem az egyik legjobb választás megbízható kis gép.
2011. okt. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!