Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A Polski Fiat 126p mennyire...

A Polski Fiat 126p mennyire megbízható?

Figyelt kérdés
Második autónak szeretném munkába járni napi 50 km-t lenne használva,rozsda nem számít meg tudom hegeszteni csak motorikusan értem hogy mennyire megbízható meg az elektromos rendszere?
2011. okt. 12. 14:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%
Bármilyen 20-25 éves autó mennyire megbízható?
2011. okt. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Ha rendesen megcsinálod lehet normálisan használni. De ha olyat veszel ami agyon van gányolva szívhatsz vele sokat.


Ez minden régi gépnél így van: hiába mondja a tulaj hogy sosem volt vele gond, már számíthatsz rá, hogy miután megvetted majd szépen kijönnek a bajai.


De nem túl komplikált, nincs semmi különleges elektromos kütyü benne, ha a csatlakozások jók és nem rágta le pl. nyest a szigetelést a vezetékekről akkor kb. nincs ami elromoljon.

2011. okt. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
100%
Megoszthatod vele a titkaidat, senkinek nem árulja el, megnyugodhatsz. :D
2011. okt. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Utolsó ezt nem igazán értem:D
2011. okt. 12. 18:04
 5/15 anonim ***** válasza:
Személyes tapasztalataim alapján mondom, hogy felejtsd el! A motor teljesítményéhez képest éhes, hangos, télen megfagysz benne, a legváratlanabb pillanatokban hullik szét benne valami (fék, kuplung, tengely, stb. stb.)... Utána lett egy rohangálós Marutink, azzal nincs gond (mondjuk rohad, de megbízható és igénytelen).
2011. okt. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Húha ez elég rosszul hangzik:SA rohadás mint írtam is nem számít meghegesztem,az a baj hogy eddig kb ugyanannyi jót meg rosszat hallottam ezekről a kispolszkikról mert az vitathatatlan hogy ehez fillérekért van minden alkatrész és hát nem egy bonyolult gép.
2011. okt. 12. 21:03
 7/15 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy a filléres utángyártott kisipari vacakok csak pont annyi ideig bírják, amennyit az áruk alapján következtetni lehet. :(


Esetleg a hasonló kategóriából 4 ütemű Wartburg vagy Trabi?

Én az utóbbin tanultam vezetni meg ezt-azt megjavítani, nem egy komplikált szerkezet. Ezek sem annyira spórolós gépek, de kényelmesebbek. Bár az nem semmi érzés, amikor kinyúlsz nyáron a Kispolák ablakán és eléred a küszöb alját. :D

2011. okt. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Hát Wartburgot semmiképp azt valamiért nagyon utálom és kispolszki kéne mert itt most az alacsony fogyasztás ami számít ez csak ilyen melós autó lenne a másikr "rendes" autóm mellé.Múltkor valaki a Maruti Suzukit ajálotta hát nem tudom ahoz már nem annyira olcsó az alkatrész meg talán javitani is nehezebb vagy te mit gondolsz erről K.G.?
2011. okt. 13. 07:59
 9/15 anonim ***** válasza:
Nekem Marutim még nem volt. Viszont itt jókat írnak róla általában. Esetleg a totalcar.hu-n a "Népítélet" menüpont alatt olvasgass kicsit.
2011. okt. 13. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Van 1 eladó kispolskim.
2011. okt. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!