Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Után töltött hűtővizem rögtön...

Után töltött hűtővizem rögtön elfolyik a földre, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Tegnap jelentkeztek a problémák,elfolyt a hűtővíz,után töltöttem megint elfolyt,ma is töltöttem bele és láttam,hogy rögtön csepeg le a földre:(


Milyen hibára utalhat?esetleg lyukas a tartály vagy lehet nagyobb,drágább gond?


Tegnap a motor full hideg volt a fűtőberendezés is hideget fújt kb 20-30 km megtett út után.


Félek,hogy megint 50-70 ezres mulatság lesz,mert az elmúlt két hétben 60 ezret költöttem a kocsira.


Renault Clio 2001


2011. okt. 11. 19:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Valami ott nagyon lyukas. Ha esetleg kicsit alánéznél, akkor látnád, hogy honnan csöpög a víz. A hűtő lyukadt, ki vagy valamelyik gumicső, esetleg szétcsúszott egy csatlakozás.
2011. okt. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
lehet h lecsúszott 1 cső a helyéről, de elég valószínű h lyukas, nálam (nem rönó) a 2 alsó saroknál volt olyan h az egyik oldalról műanyag a másik oldalról alumínium volt a csatlakozás és ott totál szétrohadt, ami persze cserés.
2011. okt. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

És egy hűtővíz tartály cseréje körülbelül mennyibe kerülhet?


És bármelyik autószervízben megcsinálják?


Válaszotokat előre is köszönöm.

2011. okt. 11. 19:59
 4/8 anonim ***** válasza:
azis lehet hogy a vízpumpa csapágya ment tönkre:) megkell nézetni/nézni és kiderül:)
2011. okt. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez elég sok minden lehet. Nézzél alá és mond el hogy honnan csöpög a víz, ha esetleg nem látod mert annyi hűtővíz van össze vissza, akkor törölj le mindent ami vizes és maradj alatta egy kis ideig.
2011. okt. 12. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ha szerencséd van akkor csak egy cső repedt el...az nem drága
2011. okt. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
KÖSZÖNÖM A VÁLASZOKAT!TOVÁBBI KELLEMES,SZÉP NAPOT MINDENKINEK
2011. okt. 13. 09:47
 8/8 A kérdező kommentje:
Mint kiderült a termosztát háznál eresztett így azt kellett kicserélni,nem volt vészes 10.000 Ft-ért megcsinálták
2011. dec. 2. 00:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!