Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A Barum, Dayton, Kingstar...

A Barum, Dayton, Kingstar vagy Kunho téli gumi márkák mennyire megbízhatók? Volt vagy van esetleg valakinek ilyen? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Most szeretnék az autómra téli gumit vásárolni, de a csúcsminőséget egyelőre nem tudom megfizetni. Ezeket találtam számomra megfelelő árfekvésben.
2011. okt. 23. 23:54
1 2
 11/11 Bacsosz Sztavrosz válasza:
Nekem Kingstar SW 40-es téligumi van a Suzuki Wagon R+-en. Előtte (a Continantal csoporthoz tartozó) ár-érték arányban sokat magasztolt Matador volt, ami egy kalap szar (egyszer-kétszer olyan megcsúszások voltak latyakos időben, hogy én magam is meglepődtem). Szóval nekem abszolút pozitívak a tapasztalataim, mindenkinek bátran ajánlom és nem csak úgy osztom az észt, hogy "szerintem így meg úgy..." Nekem ilyen van és tapasztalatból beszélek. Amúgy a Hankook csoporthoz tartozik a Kingstar márka. Olyannyira bejött, hogy szerintem a következő gumi is ez lesz. Aki nem annyira tehetős, érdemes ezt vennie mint használt (leharcolt) márkás gumit.
2016. jan. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!