Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik a jobb szerintetek?...

Melyik a jobb szerintetek? Skoda Superb 1.9PD TDI,2.5 TDI, vagy 2.8? (fogyasztás, strapabíróság)?

Figyelt kérdés
Nem vagyok megszállottja a sebességnek, sőt kimondottan utálok gyorsan és dinamikusan vezetni.. Tehát nekem főképp a megbízhatóság, a fogyasztás és a fenntartási költség számít. Ezekre lennék kíváncsi, főleg személyes tapasztalatokból.. Illetve, hogy milyenek az automata váltók (jó-rossz)?
2011. okt. 27. 10:26
1 2
 11/13 dizus ***** válasza:

Az 1.9PD jó választás,nem egy szélvész de nem is arról szól.6-7 literrel eljár és a 105le elegendő a kocsi mozgatásához.Mindenképp próbálj ki egy automatát is,mert lehet hogy megér neked plusz 1-1.5litert és később megbánod,hogy nem automatát vettél.

Ott van egyébként az 1.6TDI 105le is csak azok még nagyon drágák.

2011. nov. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Jigsaw85 válasza:
Üdv! Nekem 131le-s van, átlag 5.7 liter, manuális, inkább dinamikus tempóban. A rekordom 4.4 országúton, nagy nyári kerekekkel, a fenntartása szerintem nem drágább, mint a gyengébb. A 100 lovasnak az a baja, hogy szerintem kevesebben keresik a piacon, nehezebb eladni, és csak 2-3 decivel ehet kevesebbet. Ezek a mai autómaták okosak, nem hinném, hogy fél liternél többet eszik azzal, csak kényesebb, de tapasztalatom nincs vele. Az enyém manuális váltója sok-sok más autóét elveri, mintha vajban mozgatnám.
2011. nov. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
0%
Skotkoda. Nem olyan csúcs egyik sem.
2013. dec. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!