Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nissan Micra vagy ciroen C3...

Nissan Micra vagy ciroen C3 jobb (ár, külső, fogyasztás stb. ) egy 18 éves lánynak?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek??
2010. jan. 24. 22:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
szerintem c3, árat nem tudom, fogyasztás motortól függ, de külső alapján szerintem határozottan a c3. lényegtelen hogy francia vagy sem.
2010. jan. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
és ha már itt tartunk, akkor 1.4-es HDI-vel ajánlanám.
2010. jan. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 lodarazs ***** válasza:
Szerintem a Micra csajosabb autó. Árban kb. ugyanott van mindkettő, egy picit a Micra erősebb.
2010. jan. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
30%
francia kocsit ne vegyél...
2010. jan. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
41%
ajaj a citroent felejsd el, Nissan jó motor, frappáns kinézet, alacsony szervíz igény, és elég csajos autó. Citroenekkel már a megvétel után csak a baj van... :S
2010. jan. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
ha visszaírsz azt is elmondom neked miért rossz a citroen.. előző voltam...
2010. jan. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 lodarazs ***** válasza:
Mindkét autóban francia dízalmotor van. A nissanban renault, a másikban meg citröen. Mindkét motor jónak mondható, de inkább a nissan.
2010. jan. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
És árban?? :)
2010. jan. 25. 19:23
 9/15 anonim ***** válasza:

A nissan full extrásan 3,5 milliónál megáll a citroen is kb 3,2 milliónál az 1,4 hdi motorral.. az előző válaszolónak üzenem, ok értemén hogy 1,4 hdi motor egyforma. Csak az nem mind1 hogy az elektronika szinte majd, mindegyik francia gépezetben rossz.. főleg a c4. Ahol a lökhárító alatt van a vezérlő elektronika.

De egy 18 éves lánynak minek ilyen autó?! Szerintem kapna egy csotrogány és az kivállóan megfelelne neki is. Hogy szerezzen tapasztalatot. Mondjuk egy lada Niva, vagy uaz? talán valami Lada..:DDDDD De mondjuk egy régi kocka fiesta vagy egy Használt suzuki alto.

2010. jan. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

a nissan-ban nem hdi van hanem dci, teljesen más a kettő, mivel a hdi peugeot-citroen, a másik meg renault. és semmivel több baj nincs a citroennel mint a nissan-al, sőt.

előítéleteket már félre lehetne tenni.

2010. jan. 26. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!