Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy ha vetem egy hazait (...

Hogy ha vetem egy hazait ( suzuki ) akkor érdemes bele hazait tankolni MOL?

Figyelt kérdés
A suzuki nem autó!
2011. okt. 27. 20:03
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
85%
Idióták. Nagyapámnak van egy 12 éves ezres suzukija. Tudjátok, eddig mit kellett vele csinálni? TANKOLNI! Mennyi kilométer van benne? 160.000! Mégcsak szelephézagot sem kellett állítani rajta, mert azt utánállítja a japán motor magától! 5 személlyel felvisz minket AKÁRHOVA, és még nem volt pálda rá, hogy 5,5 liternél többet evett volna! Suzuki így, Suzuki úgy... Kíváncsi lennék, hogyha meg kellene dolgoznotok érte, nem pedig a seggetek alá tolna az édes jó apukátok valami "jobbat", akkor mennyire tennétek össze a kezeteket, ha egy 20 éves, agyonhajtott, ütött-kopott, rozsdás Suzukit tudnátok venni... Ebbe gondoljatok bele, fafejek, ne abba, hogy Hú, Suzuki, degáz...
2011. okt. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
75%
Az utolsó kommentelőnél a pont, látjátok ő már betöltötte a 12-t.:)
2011. okt. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
80%
Igazad van, jócskán betöltöttem, 17 vagyok ;) Éljenek a Suzukik!
2011. okt. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
Ere se tudok mást mondani csak azt hogy B u z i .
2011. nov. 1. 17:06
 25/29 A kérdező kommentje:
2011. nov. 1. 17:06
 26/29 anonim válasza:
78%

Kedves kérdező! Egyeneságbeli felmenő rokonod elképzelhető hogy egy szutykos út szélén kenyerét kereső örömipari szakmunkás!! Milyen jogon b*zizol le te bárkit is?


Hogy a kérdésre is válaszoljak: Nekem is Suzukim van(NEM, NEM VAGYOK B*ZI!!!!!!!!!!!!!!!!!!) és majd ha megtanuljátok ezt a kis járgányt szeretni, akkor talán becsülettel és hűséggel is fog titeket szolgálni. Ha majd nem "jugo" benzint raktok bele, hanem maxxmotion100-at, akkor majd meglátjátok mennyire meghálálja. egyébként még a legótvarabb benzinnel is gyönyörűen viszi a kiloharmincat pályán, egyenesbe még a kilonegyvenet is rövidebb távokon(nem kell agyonhajtani a kocsit)! ÉS EZ EGY 1000 AZAZ EZER KÖBCENTIS SUZUKI!!!!! JA, HOGY A SOK BMW-S MERCIS "NAGYMENŐNEK(VAGY INKÁBB LÚZERNEK MONDANÁM) MEG KÉNE TANULNI VEZETNI?!?!?! HÁT ITT LEHET A KUTYA ELÁSVA!!! Nektek csak a v*lagatok alá van tolva valami amiben szinte mindent "megcsinál" helyettetek az elektronika, mi meg még egy ilyen kisautóval ki tudjuk használni az elektronika(ABS,ESP) mentes utolsó éveket, amíg ezek az autók futnak. ÉLJEN A SUZUKI MINDÖRÖKKÉ!!!!!!!!!!!!!

2011. nov. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim válasza:
77%
Az utolsó válaszoló nekem nagyon szimpatikus. Nekem is Suzukim van és nem sansz, vagy gáz. És nem vagyok buzeráns sem. Kifejezetten a NŐKET szeretem. Ugyanis férfi vagyok.
2011. dec. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 Chöch válasza:

Szia!

Én lány vok. Autókhoz nem értek, de az az autó ami engem kibir, meg a magyar utakat az szar nem lehet. Engem a benzinkutaknál mindenre rábeszélnek és megy az autó...

2012. máj. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
lassan négy éves kérdés, de érdekes.. az első 11 válaszoló ugyanaz a személy..😀
2015. máj. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!