Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért vesznek sokan Nissan...

Miért vesznek sokan Nissan JUKE-ot?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Hát rossz ránézni, valami hihetetlenül ízléstelen és ronda.

Megbízhatatlan sz*r + 99.9%-a francia az autónak.


Miért veszik sokan? Nem lakom nagy városban, de 4-5 db van belőle.

Miért nem ilyen autót vesznek az emberek?

[link]


Erre öröm ránézni. Sokkal jobb mint az a /juke/.


2011. okt. 31. 21:04
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
82%

Azért, mert ahhoz van kedvük. A Juke marketingje nagyon jól sikerült, nem mellékesen látványos autó. Nem biztos, hogy szép, de kellően egyedi.

Nekem nem tetszik, de mondjuk a MiTo sem. Most akkor hülye vagyok, mert nem egyezik veled az ízlésem? Fogadd el, hogy nem mindenki olyan szempontok alapján választ autót, mint te.

2011. nov. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
A Juke annyira csúnya, hogy már szép. Nem népautó mint a polo, swift, golf, astra...de nem is egy kategória ezekkel. Különleges, talán ez a legjobb szó rá.Ha mindenkinek ugyan az a kocsi tetszene érdekes lenne a autóipar.Én pl. szeretem a szép és a csúnya kocsikat is de a semmit mondo unalmas, jellemtelen kocsikat nem szeretem.Szóval hamarabb vennék egy Juke-ot mint az álltalad linkelt alfát mert nekem az a kocsi csak egy unalmas hétköznapi auto.
2011. nov. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Kérdező, te ennyira maradi vagy? Menjél már!! A jó ízlés elfelejtett bekopogtatni hozzátok születésed napján...:) A Juke az modern, és ezért tetszik sok embernek, köztük nekem is. :)
2012. okt. 13. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Ha már előkerült a téma, update: időközben vezettem a Juke-ot, nagyon jó autó - arra, amire való. Csak elöl kényelmes, hátul nem lehet elférni, csomagtartó sincs, viszont a legjobb mai 2 liter alatti szívó benzines van benne, brutálisan jól megy, köröket ver az összes többire, beleértve a Honda 1.8-asát is, főleg gázreakció tekintetében.

Nem mellesleg nincs semmi lényeges dolog, ami francia lenne az autón, Renault-t is vezettem a legerősebb 1.6-os motorjukkal, nem szedtem szét, de így is nagy összegbe mernék fogadni, hogy egyetlen közös alkatrészük sincs - ahogy a váltóknak sem.

2012. okt. 13. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Nekem nagyon tetszik a formája, ha látom mindig megnézem!
2013. febr. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!