Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki Swift MR2?

Suzuki Swift MR2?

Figyelt kérdés
Mi a vélemény ezekről? Tudom nem egy életbiztosítás, de kezdésnek? Elsősorban a 84-le érdekelne. Fogyasztás mennyi lenne kb? pl.egy ilyen: [link]
2011. nov. 2. 18:06
 1/5 anonim ***** válasza:
megbízható, elnyűhetetlen, olcsó fenntartás és a fogyasztása is jó. Kb 5l- 7l ig. Amúgy ha a korának és a kategóriának megfelelően nézzük talán a legjobb választás egy ilyen autó.
2011. nov. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 atilis ***** válasza:

Szia! Én is hasonló járgánnyal szaladgálok, de az még a régebbi 68 lovas motorral szerelt verzió (97-es évjárat). Első autóm, friss jogsival vettem, és azóta nagyon szeretem.

Az enyémben szervó és klíma is van. A fogyasztásom nyáron vegyesben 5,3 - 5,7 Liter között van, városon kívül mértem vele 4,9 Litert is. Mondjuk a klímát nem szoktam folyamatosan járatni, amikor leműtötte az utasteret, kikapcsoltam, majd 10 perc múlva újra bekapcsoltam. Most télen a fogyasztásom főként városban használva 6,2 - 6,5 Liter között van.

Szerintem nincs sok különbség a 68 lovas és a 85 lovas között, bár, szerintem a fogyasztásod ezzel egy olyan bő fél literrel, télen egy literrel lehet több. Nem akarok beleszólni a választásodba, de szerintem a kocsi ára nagyon magas, ha nem engednek belőle legalább egy százast, elgondolkoznék rajta, ugyanis ha megnézed a 2000 - 200i-es évjáratokat 300 ezer környékén már vannak nagyon szépek, igaz csak a 68 lovas motorral, de nem fogod számottevően érezni a két motor közötti különbséget. 600 ezer forint felett már majdnem a következő generációs Swiftek!! (800 ezerért már vannak) lehet kapni, ami azért egy lapon sem említhető ezekkel. De ha nagyon-nagyon szép állapotban van, és mondjuk minden le van szervízelve, és 40-50 ezer kilométernél nincs több benne, akkor érdemes elgondolkozni rajta. Bár az az érzésem, hogy éppen 9 éves autó, pont a nagy szervíz előtt áll, ami még Suzukinál sem olcsó.

2011. nov. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez azért ilyen drága, mert kereskedő árulja. Egyébként cakumpakk 300 ezret ér ez az autó, többet még jó barátok között sem.
2011. nov. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyébként ezekben az autókban az egyetlen jó tulajdonság, hogy nehéz belőlük olyat venni véletlenül, ami törve volt, szóval átveréssel nemigen fogsz találkozni. Ugyanis ha egy ilyen suzuki törik, az 99%-ban totálkáros szokott lenni.
2011. nov. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólókhoz.Nagyon jó választás a suzuki,de annyiért nagyon drága,nem éri meg.Bőven megfelel a sima 8 szelepes 1.3 ,nem fogod érezni a külömbséget.Régi swiftért 300.000 Ft-nál többet nem szabad kiadni.Nekem is az volt,9 évesen vezetett szervíz könyvvel ,extrákkal vettem 300 ezerért anno.Én személy szerint kereskedőtől nem vennék autót.Nem tudja az autó előéletét,nem tud a kérdéseidre válaszolni(mikor lett cserélve ez-az ),visszatekeri az órát és hazudozik össze -vissza a nagyobb nyereség érdekében.Mert ügye ő ebből él.......
2011. nov. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!