Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autó jó elsőnek?

Milyen autó jó elsőnek?

Figyelt kérdés

Most lesz jogsim és valami egyszerűbb autó kéne 800 ezerig, de azért még se valami szocializmus korabeli tragacs.

19/F


2011. nov. 2. 23:02
 1/10 anonim válasza:
Opel corsa :D
2011. nov. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Darkey válasza:
egy felújított lada:D haverom 40ezerért vette, most ér neki 200ezret:) megy mint az állat!
2011. nov. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
lamborghini
2011. nov. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Golf III., Opel astra F, esetleg skoda felicia.

Ezek nagyjából azonos kategóriába vannak és annyi pénzből nagyon jó állapotúakat lehet találni.

2011. nov. 3. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Egy pár szempontot adhatnál....


- merre használnád főként? Városban? Vagy vidéken?

- Csak egyedül használnád? Vagy 5-en furikáznátok a haverokkal?

- Sokat járnál? Számít a fogyasztás?


Én pl.: egy ilyesmit megnéznék:

[link]


Fiatalnak tök jó, mert "csinos" és egy fiatalos kabrio

Meg kell alaposan nézetni egy szerelővel és ha nincs komoly baja akkor az alkatrész a jövőben elég olcsó hozzá és akinek kis érzéke van az otthon is tudja szerelni mert egyszerű szerkezet nagyon.

Nagyon szép, felújított belseje van, külseje nekem ugyan sok de egy fiatalnak tuti tetszik.


Cabrioval nagy király lehetnél a csajoknál :D


És nem utolsó sorban gázos, tehát majdnem féláron autózhatsz vele.

A motorja nem egy erőgép, de legalább nem halsz meg benne idő előtt, a 90 ló meg még az autópálya stabil 130-140-hez is bőven elég. Több meg ne kelljen egyenlőre.

2011. nov. 3. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ucsó ez egy széthajtott szar.
2011. nov. 3. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Von Smallhausen


Pont te ugatsz be? Aki olyan kérdést rak fel, hogy 100ezer km-t kibír-e egy vadi új kocsi? Isten barma...remélem a verda darabjaira hullik ha ilyen barom vagy.

2011. nov. 3. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
én 19 évesen első autónak egy 94-es 1,3-es civiket vettem! 75LE 900Kg egy nagyon könnyen kezelhető fiatalos dögös kis járgány nagyon kedvező költségekkel! 6 literrel elvagyok vele városban mindig pöccröff kicsit sportos morgós hang és 110ig meglepően dinamikus. Első autónak csak ajánlani tudom! Tényleg ritka kezes bárány. Előtte apám kombi d4d avensisát vezettem minden gond nélkül de mióta meg van a kis Honda nem igen szeretek mást vezetni pedig már jó pár járgányhoz volt szerencsém! 21/F
2011. nov. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ennyiért kaphatsz jó Opel Omegát, Skoda Octaviát, E Mercit, Toyotát, BMW-t.
2011. nov. 4. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
3-as golf, F astra, corsa. A hasznaltauto tele van velük. (a márkaszervizeket kerüld nagy ívben!!)
2011. nov. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!