Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » 2. forgalmi vizsgára tippek,...

2. forgalmi vizsgára tippek, tanácsok?

Figyelt kérdés
nagyon nem szeretnék megbukni másodjára mivel pénzem sincs már nagyon. Ezért szeretnélek titeket megkérdezni milyen tanácsotok van arra , hogy ne idegeskedjek mert elsőre abból kifolyólag követtem el a hibát ami bukáshoz vezetett. :( Egyszerűen nem tudok lenyugodni mert az jár a fejembe mindig " hogy ha most megvágnak megint fizethetek egy rakás pénzt"
2011. máj. 21. 15:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Én megkértem egy vezetni tudó ismerőst, hogy lassú tempóban autóval járja végig a lehetséges vizsgaútvonalakat velem (ha nem tudod a konkrét útvonalakat, akkor a környéket ahol vezetni tanultál). Jól megnéztem, memorizáltam a környezetet, a táblákat, figyeltem hogy ő mit hogy csinál, és igyekeztem beszéltetni is, hogy most mit miért tett.

Eztuán simán letettem a forgalmit, pedig előtte nekem is volt problémám a vizsgával, nem kevés (konkrétan úgy be voltam szarva, hogy remegett a lábam a kuplungon végig :))

2011. máj. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

már kismillószor leírtuk, olvass vissza az archívumban.

A lényeg: vezetni tudsz, ez nem kérdés. A vizsga arról szól, hogy tudsz-e egyfolytában 30 percig figyelni. Márpedig ez nem kérdéses hogy tudsz.

2011. máj. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

30 percig? engem volt, hogy 50 perc után vágtak meg :@ :@

figyi, ne az legyen a lényeg, hogy meglegyen a jogsi, hanem az, hogy megtanulj közlekedni. Hiába van meg a jogsi, ha nem mersz egyedül vezetni, de ha jól mész, akkor természetesen a jogsit is megkapod.. ha érted az eszmefuttatást.. aztán ha úgy mész vizsgázni, hogy igenis tudsz vezetni, és ezt megmutatod a VBnek, aztán ha tetszik neki, akkor ad jogsit, ha nem, akkor meg megment a későbbi önálló vezetésnél bekövetkező kudarcoktól, akkor nyugodt leszel, és nem azon parázol, hogy jajj nincs több pénzem erre.. ha már elkezdted és több 100ezret ráköltöttél, akkor +pár ezerért még normálisan is megtanulhatsz vezetni.. szóval fő a pozitív hozzáállás (5xbuktam, de végül sikerült)

2011. jún. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!