Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kamionosok! Szoktatok ilyet...

Kamionosok! Szoktatok ilyet csinálni?

Figyelt kérdés
Hazafelé úton saját pénzből tankolni 20+30+40 L gázolajat majd itthon leszívni és a kocsitokba bele ?
2011. nov. 4. 16:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az olyan mintha kannába tankolnál
2011. nov. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen, tudom , hogy nem szabad. De a határon nem tudnak szólni érte...:)
2011. nov. 4. 16:53
 3/11 anonim ***** válasza:

Saját pénzen???

Még mit nem!

2011. nov. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Na lehet valaki nem érti.

Jössz kamionnal haza , mert már külföldön vagy 2-3-4 hete. Mondjuk épp Ukrajnába vagy , ahol lényegesen olcsóbb a gázolaj. megtankolsz a kamion tankjába 30-40-50 L gázolajat. Amikor a telepre érsz és le kell tenned a kamiont , akkor kiszívod egy kannába az általad megtankolt és kifizetett gázolajat és beleteszed a kocsidba.

A határon nem szólhatnak , mert nem kannába hozod a gázolajat. Azt meg nem tudják , hogy gázolajat hozol magadnak is...Adózni sem kell utána...

2011. nov. 4. 17:19
 5/11 anonim ***** válasza:
én úgy hallottam h az újabb kamionok, buszok már olyanok hogyha egyszerre nagyobb mennyiség fogy ki a tankból akkor a számitogép letilt, m azt hiszi h lyukas valahol az üa rendszer...
2011. nov. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Értem már, ez nem is rossz. Hány literes egy kamion tankja?
2011. nov. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
68%

Nekem a Magnum dupla tankos, az közel 1300liter.

Előző munkahelyemen az egyik kolléga tankolt saját pénzből ukrajnában Actrosba 600 litert, otthon meg eladta :)


Amúgy 20-40 literekkel senki nem szenved, azt simán is le lehet szívni, nem feltünő ha eleget megy az autó :)

2011. nov. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hát egy kamion tankja ( általában kettő van ) egy kisebb és egy nagyobb. ~750 L gázolajat tud szállítani. típustól függően. A nagy tank 440 L azt hiszem a pót tank meg akkora amekkorát tesznek rá :) De eddig akár hány kamiont néztem ( sofőr leszek és azért ) mind 700-750 körül szokott lenni. Tehát az a 40 L ( ekkora kb a kocsid tankja plusz minusz 10 Liter ) meg se látszik a kamionba. És ha a pót tankból szívód ki , akkor talán nem is tilt le a kamion :) Már ha van benne olyan elektronika ami letilt :)
2011. nov. 4. 18:47
 9/11 A kérdező kommentje:
Na kaptunk hasznos választ is közben :) ( nem az én makogásom kell olvasnotok ) ment a zöld kéz :)
2011. nov. 4. 18:52
 10/11 anonim ***** válasza:
ja csak ha a főnök észrevesz nembiztos hogy aztfogja hinni hogy a te saját gázolajad szivod le...
2011. nov. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!