Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nincs kedvetek tüntetni a...

Nincs kedvetek tüntetni a hatalmas üzemanyag árak ellen?

Figyelt kérdés
E hét közepétől 6 forinttal emelik a gázolaj árát és 3-al a benzinét. Szerintem ez így nem annyira jó, mert ebbe belepusztul a paraszt egy idő után ha még nem sikerült neki.
2011. nov. 7. 16:36
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Lenne de nem érek rá.
2011. nov. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Éppenséggel lenne, mert nem tudom az autót lecserélni tömegközlekedésre. De ahhoz, hogy foganatja is legyen elég komoly megmozdulást kéne összehozni, amihez nem ártana, ha egy-két autós médium is társulna, amit nem nézek ki belőlük.

És mit is csinálnák tüntetéskor?

az, hogy nem tankolunk 1-2 napot nem játszik, mert másnap bepótoljuk, plusz a fuvarozók hozzák a szokott forgalmat. Forgalom lassítást most is engedték erre-arra, de azért arra figyeltek, hogy legyen kerülő út, így nagy fennakadást nem okozott, legalábbis amerre én jártam. A taxisblokád egy jó példa lehet.

2011. nov. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

az én autóm vízzel működik.

100 kilométert tesz meg kb 1 deci vízzel.


csak nem szabadalmaztathatom mert 100 milliárdos titoktartási szerződést írattak alá velem.

2011. nov. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
És ha tüntetsz, akkor olcsóbb lesz?
2011. nov. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
az utolsó jogos kérdés... de erre csak kérdéssel tudok válaszolni: Ha este letusolsz jobb lesz? hisz másnap megint kell :/ nem biztos hogy jobb lesz, de hinni kell benne mert ez nem állapot. nekem már életem sincs, mert ez a köcsög kormány mindent elvesz. ha gyorsan nő a hajam még azután is adózni kell lassan.
2011. nov. 7. 17:17
 6/19 anonim ***** válasza:

"És ha tüntetsz, akkor olcsóbb lesz?"

Reméljük igen, de a válaszodból, kérdésedből, nem az tűnik ki, hogy hiszel benne, és szerintem sokan vagytok így, ezért nehéz összehozni egy olyan megmozdulást ami hatással lehetne.

2011. nov. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
így van...határozott emberekre van szükség egy ilyen jellegű megmozduláshoz, és szerintem az üzemanyag árak idővel mindenkit meg fognak viselni... ha drágul az üzemanyag szerintetek a tömegközlekedés nem fog? vagy majd non-profittal viszik a kis p*csátokat A-ból B-be ? hihető... azért olyan rossz ez mert mindenen érezhető lesz a drágulás, a fizetés meg ugyanúgy marad a béka s*gge alatt.
2011. nov. 7. 17:32
 8/19 anonim ***** válasza:

Aláírásokat kellene gyűjteni. Szerintem.

Kb az lenne benne, hogy 380 Ft maradjon a benzin és a gázolaj, 1-2 éven keresztül.


Ezt kellene valahogy megfogalmazni.

X ezer aláirás ha megvan, akkor be lehet nyújtani a kormánynak. Elég hamar összejönne, ha kell házalással, ha kell a főtéren leszólitgatással.

Ha ezt el tudnánk érni, már sokkal jobb lenne a helyzet!

2011. nov. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
szerintem még a 380 is irreálisan drága. miért nem lehet 300 FT mindkettőnek litere? lop csal hazudik minden politikus, meg úgy általában véve minden nagyobb vállalat vezetője. miért nem mindegy hogy hó elején 10 milliót visznek haza vagy csak 6ot ? :S szenvedjen a paraszt... ki fogják csinálni a magyarokat teljesen. olyanok leszünk mint a románok. ott vagy nagyon gazdag valaki, vagy nagyon szegény. nincs átmenet. és itt is ez lesz. csak itt tudhatjuk hogy aki szegény az dolgozik tisztességesen. aki gazdag az meg lop csal hazudik... nekem a becsületem mindennél többet ér szóval emelkedhet minden... előbb leszek szegény, vagy hajléktalan mint tolvaj.
2011. nov. 7. 18:51
 10/19 anonim ***** válasza:
Kedvem lenne, időm nincs. Mennem kell a munkahelyemre, ha nem megyek nem lesz miből tankolni. Meg persze fűteni, enni, ruházkodni...
2011. nov. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!