Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nincs kedvetek tüntetni a...

Nincs kedvetek tüntetni a hatalmas üzemanyag árak ellen?

Figyelt kérdés
E hét közepétől 6 forinttal emelik a gázolaj árát és 3-al a benzinét. Szerintem ez így nem annyira jó, mert ebbe belepusztul a paraszt egy idő után ha még nem sikerült neki.
2011. nov. 7. 16:36
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
jogos. szólj ha tudsz olcsón üzemanyagot.
2011. nov. 7. 21:47
 12/19 anonim ***** válasza:

Nincs, fáradt vagyok :)


Amúgy meg most Bp-n úgyis szmog riadó van, legyen 1000 ft végre a benzin, akkor legalább tudna tisztulni egy kicsit a levegő. Üzenem ezt azon embereknek akik ilyenkor is kocsiba ülnek BKV helyett, és szarnak a levegőre. Akkor én meg szarok rá hogy drága a benzin.


Üdv, egy autó tulaj.

2011. nov. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Ezt szeretem a pestiekben :) azt hiszik csak pest van és semmi más... én vidéki vagyok, egy kis városban élek és csak autóval tudom megoldani a közlekedést a melóba. itt nincs bkv... te azt kívántad legyen 1000 forint a benzin... én is azt kívánom (mert dízel autóm van) de a gázolaj ára csökkenjen, és az olyan emberek mint Te kénytelenek legyenek megtankolni az autójukat 1000 forintos benzinnel :) Ezért szoktam mondani hogy két helyre nem költöznék: szibériába, mert hideg van... és pestre, mert ember vagyok, és nem állatkertben van a helyem :) a pesti ember egy külön faj :D
2011. nov. 7. 22:03
 14/19 anonim ***** válasza:

Az aláirós vagyok.

380 Ft az még mindig jobb mint a 400.

300 Ft-ot kierőszakolni nagyon nehéz lenne.

De talán a 320-350 még reális.

Beszélni kell ügyvéddel, vagy valami jogi személlyel és el lehet kezdeni. Ennyi.


Viszont ha 300 lesz a benzin, akkor másnak viszik fel az árát. Ragaszkodnak ám a 10millás fizuhoz. Persze a paraszt éhen döglik, de amíg ők jól élnek addig nem érdekli őket.

2011. nov. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

ma 22:03


Úgy látom nem ment át az irónia, illetve hogy az üzenet elsősorban a pesti autósoknak szólt, még direkt oda is írtam.... Nem a vidékieknek... Bár mostanában Nyíregyre is érvényes ugyanez :P

2011. nov. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Mi itt Romániában "tüntettünk" sokat nem értünk el vele de legalább felhívtuk a közvélemény figyelmét arra, hogy ez így tarthatatlan. Igazán csak akkor csökkenne az üzemanyag ára ha kevesebbet vennénk belőle, de ez a mai világban lehetetlen.
2011. nov. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:

Magas üzemanyag árak?Majd ha 6-700 forint lesz mit csinálsz?:D mert 1 éven belül annyi lesz, már most 450 a 100as oktánszámú gázolaj, és hetente drágulnak 2-8 forinttal az üzemanyagok, tehát átlagban heti 5 forint drágulás az 52 hét egy év alatt 52 x 5 az 260, tehát 710 forint lesz a gázolaj jövő iylenkor, ha most felháborodnak sokan (jogosan) akkor mi lesz a 700 forintosnál?:D

Ez magyarország, igazából nekem nem is ezzel van bajom, hogy 400 a benzin, hanem olyan keveset fizetnek a munkahelyeken, hogy ahhoz képest ez sok, máshol 400as benzinár az meg sem kottyan mert normálisan fizetnek amiből telik rá bőven.

2011. nov. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
az aláírás jó ötlet, az ország népességének 1%-ának az aláírása kell, vagyis 100 ezer emberé, népszavazás kell.
2011. nov. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

"

ország népességének 1%-ának az aláírása kell,

"

ahhoz hogy napirendre tűzzék, ami aztán semmire sem kötelezi őket.


Ezt hívják úgy hogy demokratikus diktatúra, ami Mo államformája.

2011. nov. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!