Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autót keresek-van ilyen?

Autót keresek-van ilyen?

Figyelt kérdés

A szempontok: max. 1.2 MFt, keveset fogyaszt, jól megy, pofás kívül-beül, kb. alsó-középkategóriás/középkategóriás helykínálat, max. 10-12 éves, tetőablakos, klímás, olcsó alkatrészes, sőt, megbízható.

Német autókat preferálom, egy épített TDI-re gondolnék, csak éppenséggel azok ritkák eladósorban.


2011. dec. 2. 13:45
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Utolsónak van igaza :D
2011. dec. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Igen, minden bizonnyal, köszi az értelmes és építő jellegű hsz.-t!
2011. dec. 3. 16:49
 13/17 anonim ***** válasza:
6-800 ezer közt kapsz 2000 évjárat feletti Focus-t. ráköltesz 1-2-300at és van 1 faszányos kocsid. haver 750ért vett 2.0 Focust. keresett neten olyan Focust ami külföldről behozott hibás gép, és olcsón megvette róla a jó felniket, a dögös lökhárítókat meg a szárnyat, rakatott bele 70ezerért chiptuningot, és kb 1.1Mft-ból van 1 ST dizájnos kocsija. már csak a narancs fóliázás van hátra.
2011. dec. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Külső nem izgat, sőt, legyen gyári, max. 4 faja felnit, enyhe fóliát "fejlesztenék", lényeg az erő, h könnyebb legyen előzni, ha helyzet van.
2011. dec. 3. 21:06
 15/17 anonim ***** válasza:

Én most vettem egy 1999-es Audi A6 -ost. 2.4 benzin V6. autópályán 7.5-8liter vegyesen meg 9-9.5 L a fogyasztása. én sem gondoltam de téll ennyi. (személy szerint mikor megvettem én se hittem el a 9Les vegyest de téll annyi.)

850ezerért vettem !!!!. kaptam hozzá 4 db 16os 9küllős felnit na meg az eredeti Audi Bose hifi nagyon odabasz. :)

elég jól néz ki sztem a kicsike és bivalyerős. lámpánál mikor indulok néha a következő lámpáig érzem a gumiszagot. csak szövet az ülés de minden elektronika benne van ami a korabelieknek kell.

ha figyeled a hirdetéseket kapsz jo árban ilyet. ebből a típusból az elterjedtebb a 2.8 benzin de az kb 1 literrel eszik többet mint az én 2.4-esem de megéri a nagyobbat is.


erre gondoltam, ezt vettem. : [link]

2011. dec. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

az előző kommomhoz pár link :)


[link]


[link] (én spec ezt vettem volna meg, csak miután meglett az enyém utána találtam erre a gyöngyszemre)


[link]


[link]


[link]


[link]


azért ez az audi meggondolandó mert mégiscsak 174 ló van a 2.4-esemben

2011. dec. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

golf, passat, astra, vectra, A3, A4,


a hasznaltauto.hu tele van velük...

2011. dec. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!