Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Behozott autó költségei?

Behozott autó költségei?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kinéztem Skóciában egy Opel Astra F-et (jó, tudom itthon is van bőven, de ebbe rengeteg extra van, igazi ritkaság) ami tokkal vonóval 75.000 forintba kerül, teljesen működőképes, kitűnő esztétikai állapotban. Ha hazahoznám, akkor kb. mennyibe kerülne az átalakítás, forgalomba helyezés, stb?


2011. dec. 3. 17:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Véletlenül nem jobb kormányos?

Szerintem belekerülne a hazahozatal vagy 200-ba és még forgalomba is kéne helyezni.

2011. dec. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Még szép, hogy jobbkormányos :D
2011. dec. 3. 17:37
 3/4 anonim ***** válasza:

Hazahozatal (ha már kinn vagy) 150 000,regisztráció is ennyi lesz kb.,forgalomba helyezés minden költsége is kb. egy kiló és újabb százas a műszerfal,pedálsor etc. cseréltetése is.

Tehát az olcsó 75 ezres (2-4 kilóért itthon hegyekben álló) verdát ki is állítottad vagy ötszázból.

Számomra bukott üzletnek tűnik ...

Szerinted ?!

Ausztriából hozott 97-eseket is találsz száz körül,az itthon is van már és az átalakítással sem kell bíbelődj.

[link]

:o)

2011. dec. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kösözönm a választ, tegnap találtam kis hazánkban egy ugyanolyan felszereltségű Astrat 340.000ért, szóval ő lesz a soros :)
2011. dec. 4. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!