Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Most vásároltunk egy új...

Most vásároltunk egy új autót. Mit szereltessünk bele lopásgátlás céljából?

Figyelt kérdés
az előző kocsinkban pajzs volt,most erre nincs akkora keret.nézte a férjem,hogy a cerberos valami hasonló harmad áron.van tapasztalata,vagy ötlete valakinek?

2011. dec. 7. 19:11
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
ez engem is érdekelne. a tesómnak az autójába is pajzs van. (x5) de valami olcsóbb kéne mert nekem e39 1 milliós bmw-m van.
2011. dec. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
én rejtett kapcsolót tetettem be ami ilyen gyújtás megszakító féleség
2011. dec. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:

egy érzékeny, jobb riasztó + 1 gps nyomkövető


vagy vannak ezek a mágneskártyás központizárak

2011. dec. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
70%
én kikapom a literes motort és bedobom egy szíj melinda táskába. a kasztnit senki sem lopja el.
2011. dec. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
Rejtett kapcsoló, riasztó +valami mechanikusat pl.: váltózár.
2011. dec. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
milyen kocsiról van szó?
2011. dec. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:

Nekem mivel kicsit drágább kocsim van kell bele a biztonság.

Van benne egyszer riasztó, mágneskártyás indítózár, és szereltettem bele olyan kis rejtett kapcsolót is a műszerfal mögött alul az anyós oldalon, ez el van rejtve csak én tudom hol van. Ha nincs bekapcsolva akkor nem lehet indítani még dróttal sem. nekem helyi szerelő 15ezerért rakta bele.

2011. dec. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:

Nekem is egy rejtett kapcsolo volt a muszerfal alatt elrejtve. A batyam ingyen rakta bele.

Egy het mulva benyomtak az uveget, kiteptek az indito zarat de meg igy sem tudtak elvinni :) 90es Honda Accord.

Utana belerakott meg egy kapcsolot, amit a vilagitassal kotott ossze, csak akkor inditott, ha felkapcsoltam a vilagitast (plusz a titkos kapcsolo)... biztos ami biztos!

2011. dec. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:

[link]


Levehető kormány. Ezzel csak az a gond, ha pl mész vásárolni, akkor nem szívesen cipeled magaddal. VISZONT! Én láttam a tv-ben, egy tuning műsorban ugyan ilyet. Azzal a különbséggel, hogy ott levették a kormányt és erre az agyra lehetett tenni egy "zárat". (ez végül is megakadályozta, hogy rátegyed a kormányt) Ezt kulccsal lehetett le és feltenni. Na már most, ha ezt feltetted akkor a kormányt akár ott is hagyhatod az ülésen.(mivel a rabló nem tudta feltenni, mert ott a zár az agyon) Ennél szerintem nincs egyszerűbb, jobb és olcsóbb megoldás. Kormány nélkül nem viszik messzire.


(Sajnos én sehol nem találtam MO-on ilyet.. :S)

2011. dec. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:

ma 21:44!


Ez csak kormánylégzsák nélküli autóhoz jó...

2011. dec. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!