Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek jó választás egy...

Szerintetek jó választás egy Simson? A véleményeteket szeretném kikérni, és lenne pár kérdés is.

Figyelt kérdés

Szóval, szeretnék magamnak egy Simson motort, tetszenek, mert b kategóriás jogosítványommal vezethetem, és alacsony költségvetésű motor :). Szerintetek képes felvenni a budapesti tempót? Bp-n élek, mátyásföld és újpest között ingázok sokat, ez tömegközlekedéssel oda vissza 3 óra is lehet, míg mikor elviszem itthonról a kocsit, oda vissza kevesebb mint 1 óra, ezért szeretnék beruházni rá. Mik az érvek, és ellenérvek? Robogót nem szeretnék, sokkal jobb élmény szerintem, ha én váltok sebességet.


S50 és S51. Mi a különbség? N vagy B típus? Nem nagyon értek hozzájuk, de szeretnék közelebb kerülni ezekhez a műszaki dolgokhoz, egy átlag ember is meg tudja bütykölni ezeket? Kb hány kilométert tudok elmenni egy tele tankkal, és hogy is van ebbe a tankolás? Ha jól tudom ebbe nem lehet sima 95-ös benzint tankolni.


Összességében jó döntés lehet-e Budapestre, egy 19 éves fiúnak.


2011. dec. 14. 14:55
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
aki azt írta,hogy kiröhögnek rajta,az egy f*szkalap
2011. dec. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 pucuka69 ***** válasza:
na?vettél simsont? Én nagytarcsa és újpest között ingázok naponta. Nekem bejött! Ha van kérdésed még Írj nyugodtan.
2012. ápr. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Nem vettem végül, örököltem, nagyon szép állapotút, nem hogy lenéznek, minden ismeretlen dicséri, hogy milyen jól néz ki. :D Ha nem akar 3-4-ik rúgásra indulni, szinte egyből jön valaki, aki be akar tolni, vagy eladni bele valami alkatrészt :D Én mátyásföld és újpest között ingázok főleg nagyon bejön a kis simo. Keveset fogyaszt, ha baja van magam megcsinálom... Bár néhány paraszt tényleg rám dudál, és már el is ütöttek egyszer...
2012. ápr. 8. 12:00
 14/18 anonim ***** válasza:
És lett valami baja?
2012. ápr. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Indexek, fékkar, sebességváltó letört, lábtartók meghajlottak, egy két gumi rész (pl a lábtartón) elszakadt, kormánycsapágy eltört. Gázkar bowden is cserére szorult... Összesen a helyrehozása 7000 forintba fájt, de ebben benne volt két szett fékbetét is! És ezt szeretem legjobban a szimóban. Valami béna robogóval egy ilyen esés több 10 ezer forintba is fájhatott volna, és azt nem is tudtam volna magam megcsinálni.
2012. ápr. 8. 12:35
 16/18 anonim ***** válasza:
Látod-látod? Milyen jó kis gép? Te nem sérültél? A fényezésnek se lett baja? Amúgy hogy sikerült a baleset?
2012. ápr. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Volt protektoros ruhám, úgyhogy pár karcolással megúsztam. A fényezésnek sajnos lett baja, a tankról egy helyen lepattant egy 1 cm2-i területről a festék, azzal nem tudom még mit csinálok, mert ugyan ilyen színű festéket nehezen találni... (szép simson világos zöld)

A balesetben én is, és a kocsis is hibás volt szerintem. Én biztos, mert a pirosnál álló kocsisort jobbról előztem. (De melyik motoros ne tenné, mikor 15 percet kéne várni, úgy hogy jobboldalt van egy fél sávnyi üres hely) Aztán a lámpához értem, pont akkor lett zöld, és az első autó (szerintem) index nélkül jobbra kanyarodott, én meg mentem volna egyenesen, és így lett a baj.

2012. ápr. 8. 14:33
 18/18 anonim ***** válasza:
Biztosító fizetett?
2012. ápr. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!