Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hol tudok megbízható használt...

Hol tudok megbízható használt autót találni 1 M Ft körül?

Figyelt kérdés
Baráti köröm sztorijai a ráfizetős üzletekről, átverős kereskedőkről, motorcsere a vásárlás után hónappal, elbizonytalanítottak. A márka mindegy, 5-8 évesnél ne legyen idősebb, ez az elképzelésem.
2011. dec. 26. 17:04
 1/3 anonim ***** válasza:
2011. dec. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én már nagyon sok autót vettem a használtautó.hun és még soha nem ért csalódás.

Az autó esztétikai állapota általában jelzi,hogy gondos gazdáról van e szó(ha elhanyagolt,koszos,esztétikai hibás valószínűleg műszaki állapotára sem figyelt oda) .Beszélgetek a tulajjal és ha nem tud válaszolni a kérdéseimre,már ez is árulkodó jel lehet.(Pl.én csak használom,ez engem nem érdekel)

Vásárlásnál vigyél magaddal egy hozzáértő havert,szerelőt.

Ne vegyél autót kereskedőtől(fogalma nincs az autó előéletéről és az autó annyit ér amennyiért ő hozzájutott.)

Ha bizalmatlan vagy a vevővel,együtt menjetek az eredetvizsgálatra és csak utána fizesd ki az autót.A vizsgálat alatt a legtöbb helyen(plussz pénzért)végeznek egy állapotfelmérést is.

Vannak olyan márkák,típusok amelyekkel az átlagnál több a probléma,még a megfelelő gondozás mellett is.Ezeket kerüld el.Nézz utána a neten melyek ezek a típusok.(vannak autós oldalak ahol a tulajdonosok értékelik az autójukat)Plussz a szerelő ismerős is tud erre választ adni.

Én olyan autót választanék amiből nagyon sok van,ezért nagy belőle a választék és bőséges az alkatrész ellátás.

1millio körül én Opelt vennék Astrát vagy Corsát.

A C Corsának van egy kis diesel változata ,ami keveset fogyaszt és már-már sportosak a menet teljesítményei.

Az unoka tesómnak van ilyen és mióta vezettem ,nekem ez az álom autóm.Ő 1millióért vette,de pontosan nem tudom mikori évjárat.

2011. dec. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

hello!


hát ez igazán jó kérdés? én fél évig nézegettem a használató.hu-n! a márka már megvolt (peugeot 307 HDI)CSAK VÁRTAM A MEGFELELŐT! eger mellől írok. voltam pesten,nyíregyházán,egerben de mindegyik egy fostalicska volt! nem is tudom honnan jöttünk épp hazafelé mikor bementünk és szétnéztünk egy újautó kereskedésbe kiváncsiságból! beszélgettünk az ottani eladóval,kinn állt egy gyönyörű 307-es ,rákérdeztünk hogy az eladó?


mondta igen majd az lesz de még nincs kitakarítva! tegnap számolták be új autóba!

-megnézhetjük? kérdeztük!

mondja az elado igen! megnéztük kipróbáltuk! és az autó azóta nálam van!:)

63 éves papáé volt ő vette új korában(végigvezetett szervízköny,kifogástalan autó!!)

JA és persze mélyen ár alatt!


gondoltam megosztom veled történetemet!


a tanulság NE KAPKODD EL!! ÉS PERSZE MINDIG VIGYÉL MAGADDAL HOZZÁÉRTŐT!!


sok szerencsét!! mert az elkel!!

2011. dec. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!