Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy autónál előny vagy hátrány...

Egy autónál előny vagy hátrány, ha női tulajdonosé volt?

Figyelt kérdés
2009. máj. 22. 13:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Általában előny, a nők nem vezetnek olyan rámenősen mint a férfiak, így a motor sincs általában nincsen széthajtva.
2009. máj. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

na, azért én a helyedben megkérném a tulajt akitől meg akarod venni, hogy ugyan vigyen már egy kört....

a nők között is vannak vadbarmok!

2009. máj. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
71%

"Megkímélt állapotú autó, hölgy tulajdonostól eladó"


Sosem jelent jót! :D

2009. máj. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Minden a sofőrtől függ. Ha egy sofőr túl sportosan vezet az nem jó a motornak. Ha túl tutyimutyi és sokat használja a féket, a féknek árt, ha bénán vált, azzal nem tesz jót a váltónak és a kuplungnak. Ha megtalál minden gödröt, akkor a futóművet vágja haza. Ha nem tudja jól felmérni az autója méreteit, akkor meghúz ezt-azt, ronda lesz a karosszéria...

És ez mind független attól, hogy hölgy, vagy úr volt-e az előző tulaj.

2009. máj. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha hátrányt jelentene akkor nem írnák oda.

Nem vagyok használtautókereskedő szakértő, de egy kis logikával...


A vigyen el egy körre meg mit ér? Ha beül mellé egy vevő úgyis úgy fog bánni a kocsival mintha cukorbol lenne, legalábbis ha van egy kis esze.

2009. máj. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
58%
Előnyként szokták feltüntetni, de szerintem inkább hátrány. Pont a nők azok akik az összes létező kátyút megtalálják az úton.
2009. máj. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
ha nagyon béna az azért feltűnik
2009. máj. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
64%
általában hiába van a forgalmiba nöi név irva.Csávo hajtja azt is.Szoval majdnem mindegy
2009. máj. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Régebben amikor megnétem több használtautót, az egyiket már majdnem megvettem. Végig az volt, hogy az autó egy idős bácsié volt... Aztán az adásvételin rajta volt az előző tulaj, egy 25 körüli srác... Otthagytam.
2009. máj. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
A nők ÁLTALÁBAN jobban leélik a kuplungot... De ez egyénfüggő... Előző válaszolónak meg üzenem hogy némelyik bácsika 5-6ezerig felpörgeti a motort és úgy csúsztatja a kuplungot... :D
2009. máj. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!