Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fiat tipo 1.7 D kompreszió?

Fiat tipo 1.7 D kompreszió?

Figyelt kérdés
Mennyi az 1.7D -fiat tipo (149b4000) kompressziója? szelepszárszimering és szelepcsere (mindegyik) után növekedhet e a kopmresszio, vagy csak az olajfogyás csökken?
2012. jan. 7. 19:41
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Tudja a fene.. teljesen megszűnt a vízforralás meg az olajosodás. Viszont melegen nem idnul továbbra sem. Tekerés közben feketén füstöl... olyan mint ha nem lenne ízítás, pedig van, megmértem melegen is. Azt hittem az izítás vezérlése tréfált meg, de nem.
2012. jan. 13. 17:57
 12/14 anonim ***** válasza:
akkor tevedtem...es az adagolot biztosan jo jelre tettetek...es kompresszioval mivan????
2012. jan. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Az adagoló jelre van téve, a kompressziót még nem mértük.

Melegen tekeréskor füstöl mégpedig feketés színűt.

Az lehetséges, hogy az adagoló előtöltését hozzá kell állítani a "felújított szelepvezérléshez"?

2012. jan. 15. 08:06
 14/14 anonim ***** válasza:
Hat egy probat meger de szerintem nezzetek meg azert megegyszer mennyi a kompreszio mielott elalitjatok...nem kerul semmibe mert amit multkor irtal az nagyon gyanus...
2012. jan. 16. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!