Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek milyen autó a...

Szerintetek milyen autó a Suzuki Ignis? Megér 8-900e ft-ot? Vagy annyiért más kis kocsit kellene venni?

Figyelt kérdés

2012. jan. 10. 22:37
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
Én a Swiftet autónak tartom, az Ignist nem. Most sznob vagyok vagy nem?
2012. jan. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:

Mind kettő autó.

A trabant és a lada is autó.


Kinek mire telik és/vagy mi tetszik.

2012. jan. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
0%
Ki volna az a hülye aki egy használt ignisért kiadna kilencszáz ezret? GONDOLKODJ EMBER!
2012. jan. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:
Én vagyok az a hülye, aki ezen gondolkodik. Nem akarok 30 éves bontó szökevényt venni, az Ignisekkel úgy tudom nincs baj, megbízhatóak, majd 100 lovas a motor, ha kell tud menni, és szerintem férfiasabb mint pl egy Corsa vagy Clio:S
2012. jan. 11. 21:26
 15/34 anonim ***** válasza:

"és szerintem férfiasabb mint pl egy Corsa vagy Clio:S"


rotfl

2012. jan. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:

#12 vagyok, hát egy időben mi is akartunk, de aztán inkább Swift (nem a régi, de nem is a legújabb) lett.

Szerintem teljesen rendben van és az, hogy magas elég kényelmes ki-beszállást tesz lehetővé.

(A WagonR-ünket kifejezetten szerettük emiatt, bár abba már szinte mászni kellett be és sajnos csak 1.0-ás volt a motor.)

Ha van esetleg idősebb is a családban, akkor jó választás!



Az autó arra való, hogy használják. Egy szakadt roncs is, ha elindul el tud téged vinni A-ból B-be.

Ha valakinek azért kell autó, hogy mutogassa, akkor ez van, kompenzáljon vele amit akar. De mást nem kell lenézni amiatt, hogy ő mit vezet.

2012. jan. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
Az Ignisnél még egy bicikli is férfiasabb autó. Ha már annyira Suzukit akarsz, akkor már inkább vegyél új Swift-et. Ennyiért kapsz bőven és biztonságosabb.
2012. jan. 12. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 Antimod ***** válasza:
72%

"Az Ignisnél még egy bicikli is férfiasabb autó."


Neked kell férfiasnak lenni, nem az autódnak. Ha nyápic vagy, kiszállhatsz te Audi RS-ből is, akkor is csak egy nyápic vagy. Ugyanez igaz fordítva is.


Üdv!

Leftlegged Player :)

2012. jan. 12. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
Swiftet vegyél, és ugyanúgy nincs vele probléma, és legalább egy normális autód lesz!
2012. jan. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:

Kicsit félre értelmezték egyesek a válaszomat.... Egy Nissan Micra vagy egy Corsa szerintem női autó, az Ignis formája inkább való egy férfi embernek.

Másik, hogy míg Ignis 8-9 kiló körül klímásan, megkímélten kapható, az az új Swiftnél 1,2 milla.... másfélszer annyi, 400k plusz:S

2012. jan. 12. 19:56
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!