Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek milyen autó a...

Szerintetek milyen autó a Suzuki Ignis? Megér 8-900e ft-ot? Vagy annyiért más kis kocsit kellene venni?

Figyelt kérdés

2012. jan. 10. 22:37
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

Tök mindegy hogy milyen autó lehet akár a régi papír Swift is, ha egy álmos román kamionos jön veled szemben.

Egyébként nem tudom miért akarja mindenki összetörni az autót. Vagy aki Opel Corsát vesz az kap valamiféle garanciát hogy csak tőle kisebb, és szarabb autóval ütközhet? Egy ilyen kis autó mindegy milyen autóval ütközik, mert szinte minden autó nagyobb nála.

Egy Smart aminek nincs is eleje, meg akkora hogy a bevásárló központokba mindig egy 100-ast akarnak adni érte, és mégsem marad el az Opeltől pedig ránézésre nem gondolná az ember hogy ütközés után még egyáltalán marad ajtó,nem hogy még ki is lehet nyitni.

http://www.youtube.com/watch?v=9iKGfo1wmOM&feature=related

2012. jan. 29. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim válasza:

Suzuki-t soha semmi pénzért nem vennék, még ingyen sem kellene! Nem vagyok sznob, de számomra nem mindegy, hogy mennyit zabál egy járgány és mennyi az esély arra, ha egy barom belénk jön, akkor a gyerekem élve a saját lábán száll ki az autóból. Volt szerencsém végignézni egy szomszédunk felépülését, akinek új típusú Swift-je volt. 2 hét kóma, totálra tört az autó és ő is, közel egy év volt, mire újra járni tudott. Pedig nem ment gyorsan, csak a Suzuki akkor is egy naaaagy rakás sz@r! A teszteredménye pedig csak egy megvett papír, hogy el lehessen adni jó pénzért.


8-900 ezerért már kapsz Opel Astra G-t, Skoda Fabia-t (ezt megint csak nem vennék), Seat-ot, Nissan-t, Ford Focus-t...stb.

Azt mondjuk nem írtad, hogy hány éves az autó, amit ennyiért vennél. De én azt mondom, inkább egy 2-3 évvel idősebb Opel, Nissan, Seat..stb., mint egy Suzuki.

2012. jan. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

Járjál tankkal annak jó a "töréstesztje" igaz lehet kicsit többet fogyaszt.


Tudok olyan embert aki A6 Audiból sem szált ki sajnos. Akkor az Audi sem biztonságos mert meghaltak benne?


Nehogy ki menj az utcára mert meghalhatsz. Tudod ha autód sincs és a gyerekeddel a buszmegállóban állsz akkor is elüthet egy barom, mint ahogy beléd is mehet, és ott nem véd semmi. Bringa ugyan ez, és még sorolhatnám.

2012. jan. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:

Az Ignis-sel nincs semmi probléma!Ugyan annyira megbízható mint bármelyik másik Suzuki.Az autó fogyasztása nagyban függ a vezető vezetési stílusától,rutinjától,hogy mennyit autózik városban,csúcsforgalomban.A s

Suzukik megbízhatósága majd hogy nem legendás teljesen mindegy hogy Swift,Vagon-r,vagy Ignis és hogy újabb vagy régebbi típus.Az igaz hogy van 8-900 ezerért új Swift,de milyen?Hitelből vissza vett körbe tört,koszos,autó amiben bent van az előző gazda szemete,mocska,mert a bank arra sem képes hogy kipucoltassa a kocsit.Szerintem nem rossz vétel ennyiért egy Ignis,én is ilyen árban nézegettem,a régi Swiftemet akartam le cserélni.Teljesen mindegy milyen autót akarsz venni,valaki mindig tud majd "jobb "autót a pénzedért,az igaz hogy pont nem azt a típust amiről kérdezel!!

2012. jan. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!