Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek milyen autó a...

Szerintetek milyen autó a Suzuki Ignis? Megér 8-900e ft-ot? Vagy annyiért más kis kocsit kellene venni?

Figyelt kérdés

2012. jan. 10. 22:37
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
Szerintem nem olyan rossz autó az Ignis, de én annyiért inkább vennék más kocsit, pl Skoda Fabia
2012. jan. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 Ricsi14 válasza:

Komolyan mondom ennyi SZNOBOT nem láttam még egy rakásra !!!

De a kérdés is rossz volt ! Mert azt nem írtad a kérdésedben, hogy hány éves a járgány !!

Én értek valamelyest a dologhoz mert szakember vagyok!

Az Suzukik és ezen belül az Ignis is igenis jó autó !!!!

MERT : megbízható, alacsony alkatrész ár . a fogyasztás meg minden autónál láb kérdése is !!

Ha nekem nem hisztek nézzétek meg a szervizeket, üresek !!

De ha az AUTOBILD szaklap éves statisztikáit megnézitek, megfogtok lepődni, pedig az a szakszervizek, és a tulajdonosok véleményén alapul !

Különben meg a Francia autók megbízhatatlanok ! Az Olaszok

pedik gagyi alk. vannak szerelve !!! Csak egy példa : az Alfákban A gömbcsapszegek 15 - 20 ezer Km. tönkremennek !!!! Kértek még adatot ? van !!

Végezetül: én igenis ajánlom az Ignist !!!!

Az enyém 8 éves múlt és csak kétszer volt szervizben féklámpa kapcsoló meghibásodással !!!!

2012. jan. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
Ahhoz képest, hogy szakember vagy féklámpakapcsoló cserére szervízbe hordod? FAIL xD
2012. jan. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 Ricsi14 válasza:

A hordás azért túlzás !!

Igen. Kétszer is kicserélték a GARANCIÁLIS javítás keretében ! Ingyen. Megjegyzem a kapcsoló Opel alkatrész !

Remélem így már érthető. Egyébként az előző válaszom a kategorián belüli járművekre érvényes. A járművek törésével kapcsolatban csak annyi, hogy a modern autók baleset esetére úgynevezett tervezett gyűrődési zónákkal vannak ellátva azért, hogy a keletkezett energiát úgy vezessék el, hogy az utas kabin ne sérüljön ! Azaz az utas kabin ajtók nyithatók legyenek !!! Én sokat foglalkozom ezzel is, és mondhatom, hogy nyithatok voltak az ajtok, bár az autó nagyon gyűrt volt !! Nagyon nagy balesetnél egyetlen autó sem véd meg! Való igaz, hogy más nagyobb testű, kategoriás autók nagyobb védelmet nyujtanak !

2012. jan. 18. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
Nem sznobságból mondjuk, hogy az Ignis gagyi! Én épp azért mondom, mert ennyiért Swiftet lehet kapni, aminek autó formája van!
2012. jan. 18. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:
Mutass nekem új Swiftet 8 kilóért klímával, cd-vel, jó állapotban!
2012. jan. 18. 09:37
 27/34 anonim ***** válasza:
Háát, 850-900 ezerért már vannak szép számban! Mondjuk én alapból nem suzukit vennék, mert lehet, hogy motorikusan biztonságos, megbízható, de hogy balesetkor élve nem szállsz ki belőle, az kurv@ élet!
2012. jan. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 Antimod ***** válasza:

"de hogy balesetkor élve nem szállsz ki belőle, az kurv@ élet!"


-> [link]

2012. jan. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:

Mondom mutass egyet 800 ért! Vagy legyen 850 ha már annyira sok van, mert én érdekes mód csak 1-1 merkantilos szarrá tört romot láttam klímásan, és 2 légzsákkal meg abs-el, de ezen kívül még fordulat szám mérő sincs bennük (gc)....

A papír Suzukit meg el lehet felejteni, már a Wagon R+ és az Ignis is biztonságosnak mondható relative.

2012. jan. 18. 19:42
 30/34 anonim ***** válasza:
53%
Jajj de tudom utálni, amikor az új Swiftről úgy beszél valaki, hogy "meghalsz benne". EMBER! Ez már az újfajta, nem a régi! 4 csillagos töréstesztje van! Pont annyira biztonságos, mint egy C Corsa, vagy egy Ford Fiesta, VW Polo, Seat Ibiza, meg sorolhatnám.
2012. jan. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!