Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót ajánlanál?

Milyen autót ajánlanál?

Figyelt kérdés

Idén muszáj leszek autót váltani, de fogalmam sincs, mi lenne megfelelő.

Max. 800000-et tudok rászánni. 10 év körülire gondoltam. Mivel 5 gyerekem van, 7 személynek kell elférnie benne, plusz babakocsi, stb. Így gondolom valamilyen furgon jöhetne szóba. Erdőben lakunk, nagyon rosszak az utak, magas építésűnek kell lennie az aljának. A hó, sár miatt ha furgon, akkor gondolom jobb lenne az első kerekes, vagy az összkerékmeghajtásos. Az már csak a bónusz, hogy jó lenne, ha nem enné meg a fejemet is:-)

Van egyáltalán ilyen jármű? Ötletek?


2012. jan. 16. 10:09
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Remélem csak viccelsz,hogy egy 1986-os Pajero-t akarsz venni 780ezer ft-ért.
2012. jan. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Akkor mondd ezt, ha tudsz jobbat mutatni a fent leírt feltételekkel!
2012. jan. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 dizus ***** válasza:
Ha-hu beütöd mit akarsz és kapsz terepjárókat 95-2000ig ennyiért!7 személyeseket is!
2012. jan. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

Abból a 780-ból azért alkudtam:-)

Lett volna még Hyunday hasonló áron, vagy valamivel fiatalabb Pajero zörgő motorral, vagy egyéb hibával. Az a baj, hogy inkább 3000 fölötti benzineseket találni, azok meg nagyon sokat esznek.

2012. jan. 18. 19:58
 15/23 A kérdező kommentje:
Még annyit, hogy sokszor becsapós a 7 személyes, mert hiányzik a hátsó kettő ülés. Próbáltam nézni használt üléseket, de égen-földön nem találtam.
2012. jan. 18. 20:00
 16/23 anonim ***** válasza:
Azért praktikus a Zafira,mert ha kell a 7 személynek hely csak felhajtod a két pót ülést.Egyébként azért a pajeroért kb 250 ezret adtam volna.Ezt nem azért mondom mert autokereskedő vagyok hanem mert kb.annyit ér.A hirdetésekben sokszor túl vannak értékelve az autók nem a valós piaci árat mutatja a hirdetés.Én vettem most 400 ezerért 2003 as kisautót,valaki ugyanezt 800 ezerért árulja.De lehet egy balek azt is megveszi.
2012. jan. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

A Zafirával és egyéb pótüléses autókkal az a baj, hogy nem marad csomagterük, nekem meg ott van még az ikerkocsi és egyéb motyó is. Azt sem szeretném túlzottan, ha ennyire védtelenül, azaz túl közel esne a hátsó ülés az autó végéhez. Meg hát a terep, amire nem mindegy, hogy milyen építésű a kocsi. A mostani autómat az erdei út tette tönkre.

Amúgy még nem vettem meg a Pajerot, holnap fogom megnézni, és akkor még alkudozok egy sort rá.

2012. jan. 18. 20:16
 18/23 A kérdező kommentje:
Ja, és néztem furgonokat is. Azok között akad magasabb építésű is, de többen mondták, hogy sárban, futóhomokban, hóban nem az igaziak.
2012. jan. 18. 20:18
 19/23 anonim ***** válasza:

Nehéz helyzetben vagy,ilyen feltételekkel nehéz a megfelelő autó tipus kiválasztása.

De ne kapkodd el,az autót évekre veszed és sokba kerül ha belefutsz egy öreg leharcolt roncsba.A toyota Hiece ből van négykerék meghajtásu is,utána kellene érdeklődni,hogy mennyire bírja a földutas használatot.

Én 86-os autót akkor sem vennék meg,de te tudod a te pénzed.

2012. jan. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Ma reggel "szakértő" barátom alaposan átnézte a Pajerot. Valami gyönyörű kívül-belül, sehol egy rohadás, sérülés. Csodás hangja van, a váltó pontos, és könnyű. A gumik újak. A tulaj rengeteget költött rá az utóbbi időben, mert meg akarta tartani. Még alkuban vagyok rá, de már látom magam a volán mögött:-)
2012. jan. 19. 09:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!