Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Folyik a motoromból az olaj...

Folyik a motoromból az olaj (Kawasaki ZXR). Mennyi a minimum szint, ami nem károsítja még a motort?

Figyelt kérdés
Már a kémlelőnyílást se éri el, most vettem észre. Egy hónapja utánatöltöttem, de nagyon most hamar elfolyt. Most már csak fél liter olajam volt itthon,rátöltöttem, de még mindig nem éri el a nyílást.... vagy csak összemegy a hidegbe?(lehet hülye gondolat)Repsol Syntetico 10W40 van benne

2011. nov. 23. 19:24
 1/8 A kérdező kommentje:
Nem olvastam vissza az írásom, bocs a hibákért. Tehát -hidegben, meg - "most nagyon" meg leírtam 3x , hogy "most" pedig egyértelmű... tudom normálisan is írni, csak kapkodtam.
2011. nov. 23. 19:28
 2/8 anonim ***** válasza:

Használod is? Lehet meg is eszi és el is csöpög. Gondolom akkor alatta tiszta olaj.


Minimumig azért mindig töltögesd után, de jobb ha megcsináltatod. Inkább minthogy nagyobb baja legyen mint egy tömítés csere pl és a fél blokk a kukában végezze.

2011. nov. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
És mint motoros egy-két képet nemtudnál linkelni róla?:D Érdekelne csak úgy.
2011. nov. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Még használom, mivel autóm nincs,egyelőre jobb mint a bkv. Minimumig se tudom, mert nincs itthon olaj. Nem tudom mennyi lehet benne, azon parázok(fél liter az tuti). Nem eszi szerintem, csak a hengerfejtömítés engedi és a deknifedél is karcos, kis lyuk van rajta, valaki pályán esett vele anno, mert a tankon is kőtől kis ütődések vannak. Sajnos nincs képem de hasonlót tudok linkelni.

[link]

[link]

2011. nov. 23. 19:46
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem így ne nagyon használd, nagyon megszívhatod! És lehet egy nagygenerál kell majd neki amit tuti nem úszol meg 150 de inkább 200ezer ft alatt.
2011. nov. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
És szerintem még keveset is mondtam. Nekem a banditnak a hengerfej félig meddig rendberakása lesz csak 100e ft körül.
2011. nov. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
100 ezer körül félig meddig? Ezek az árak nekem túl magasnak hangzanak. Mondjuk engem eddig majdnem minden szerelő átvágott, tehát tapasztalatból tudom, hogy nagyon résen kell lenni.
2011. nov. 23. 21:14
 8/8 anonim ***** válasza:
Úgybizony. Nekem a szerelőm az unokatestvérem szóval benne megbízok :D
2011. nov. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!