Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autóba való audió erösitőt...

Autóba való audió erösitőt hogyan kell bekötni? Milyen kábelek kellenek hozzá? Mennyibe kerül a bekötés? Meglehet-e otthon oldani ha azért valamennyire értünk hozzá?

Figyelt kérdés
pl ha én egy mély 300w-osat szeretnék bekötni mert én igazándibol mélyládára szeretném kötni. de ha lehet csipogora is vagy közép magasra arra is szeretném kötni és ha tudtok mondani jó tipusokat akkor azt is mondhatnátok :) elörre is köszi a válaszokat :)
2009. máj. 27. 16:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
A kérdésben írtakból itélve jobban jársz, ha egy szakemberre bízod a dolgot, pár ezer Ft-ért beszerelik és bekötik + az anyagköltség. Egyezz meg előtte azzal aki csinálja, biztosan tud mondani egy fix összeget.
2009. máj. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Na ja pláne ha szervizes az auto és bele bazseválsz elvesziti a gariját!! :D Nos , hogy milyet ajánlok szerintem mindenki mással rukolna elö (ki mit használ)!Én kimondotan Magnat és a Klarion tudom ajánlani eszméletlenül szolnak
2009. máj. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
nem garis autó :D nissan almera 98 sedan :) eddigi válaszokat köszi :)
2009. máj. 27. 19:46
 4/11 anonim ***** válasza:
a fusion cuccok is jól szólnak. ha jó zenét akarsz kiépíteni akkor szerintem fontos hogy lehetőleg egy márka legyen minden. a ciripelők ne a hangszóróba legyenek beépítve hanem külön, a kábelek direkt erre a célra valók legyenek (sajnos vannak olyan szerelők akik ezen akarnak spórolni)lehetőleg aranyozott végekkel.igazából a mélyládára is kellene egy erősítő meg a benti hangszórókra is egy 4 csatornás.bár ez így nagyon drága. a pasim nagyon ért ezekhez,be is tudja jól szerelni. ha gondolod írj privit :)
2009. máj. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
egyszer vettem egy 50W erösitöt somogyi audios cucc volt 3kábel kellet neki pozitiv negativ és test nah most bekötöttem minden legalább is hoyg leprobáljam de nem szolt vettem mégeggyet az sem szolt. mi lehet a baja? nem mintha azt akarnám berakni már csak érdekelne hoyg erre milyen válaszok jönnek :) jah és a pici led az világitott én aföldelésre gyanakszom de nem igazán tom :)
2009. máj. 27. 20:33
 6/11 A kérdező kommentje:
boxxer sbf 2025 ez a tipusa most megkerestem :D
2009. máj. 27. 20:42
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
vigyáz ha rosszul kötöd be elszálhat az erösitö!!!!!!!!!!Nem tudom menyire vagy tisztába a fejegységekel a mostaniakban van rcl kimenet bemenet (out pout inpout)Fontos hogy outpouton legyen!!!Az erösitön is ugyanez a szisztéma de ott az inpoutra legyen bedugva!az erösitön nézd meg a hangszoro kimeneteket jol van e rákötve valamint nézd át nincs e valami átkapcsolva mondjuk pl monora mert akkor hidba kel rákötni a hangyszorot
2009. máj. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

kapcsolgatam én mindenhogy amugy vágom hogy rc kimenet van benne meg minden :) hangtechnikus vok részben :) szóval ezért sem naon értettem hoyg miért nem megy ráadásul 2 is:) nah mind1 azért köszi a választ

:)

2009. máj. 28. 16:49
 9/11 anonim válasza:
nem rca?
2010. jan. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
igen rca de mi csak rc-nek röviditjük :)
2010. jan. 17. 13:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!