Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson mz ts 125. Eldöntöttem,...

Okos Tóbiás kérdése:

Simson mz ts 125. Eldöntöttem, hogy belerakom a schwalbiba az mz 125 blokkot, minden burkolattal eggyütt. Mint gyárilag. Hogyan oldjam ezt meg, mivel számoljak? Esetleg képekkel, videokkal segítene valaki, ha láttatok már ilyet?

Figyelt kérdés

2012. jan. 28. 10:46
 1/9 anonim ***** válasza:

arra az átalakításra magadnak kell rájönnöd

kiveszed a blokkot leveszed a burkolatot és ledarabolod flexel a tartó bakokat és leméretezed úgy ahogy kitaláltad


de mindez előtt nézd meg hogy belefér-e

2012. jan. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát,ettől azért kicsit komolyabb válaszra vártam,tisztába vagyok vele,hogy belefér a blokk,mert láttam már ilyen motort.
2012. jan. 28. 13:19
 3/9 anonim ***** válasza:
Láttam már ilyesmit építve. A hangja viszont erősebb lesz mint a simsoné. Szóval arra neked kell kitalálnod a megoldást. De szerintem egyszerűbb egy 125 mzt venni és letenni a különbözeti vizsgát tavasszal.
2012. jan. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ígyvan,hangját még megkell oldanom,de ha kell tolom,rendőrt látok:) ,, milyen különbözeti vizsga?? :O :OO
2012. jan. 28. 17:49
 5/9 A kérdező kommentje:
Valaki tudna benne segíteni?
2012. jan. 29. 08:37
 6/9 anonim ***** válasza:
Egyébként én úgy hallottam hogy meg kell erősíteni a vázat mert elcsavarodna az MZ motor súlyától és erejétől. A hangra én azt találnám ki hogy ha a rendőr kérdezi miért ilyen hangos hogy ki van furkálva a hangtompító. Szerintem ezt beveszi /vagy nem/. Ja és magasabbra állítanám az alapjáratot, olyanra mint a schwalbe-nak, így talán nem lenne annyira feltűnő.
2012. febr. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
hát én még ekkora baromságot még nem hallottam normális vagy te ember vegyél egy mz-t de ezért nem kell elbaszni egy schwalbe-t
2012. febr. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Kacsa90 válasza:
nekem s51 es van megcsinálva kivan crossositva :D elösszőr tervezd meg hogy szeretnéd de a vázat meg kell erőiteni blokk tartó bölcsőt is kell csinálni külömben megcsavarja a vázat aztán mehet bele a blokk plusz egy mz lánc :D és mehet is rendőröknek meg nem kell megállni :D menni fog már az a bicikli hogy eltudj menekülni :D
2012. máj. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én nem szúrnám el a Schwalbe vázat ilyen motorblokkal. régi kérdés már, azóta mi történt? végül megcsináltad? Milyen lett? Sok büntetést kellett fizetned?
2016. nov. 1. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!