Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van valakinek régi kocka 1.2...

Van valakinek régi kocka 1.2 es Seat Ibizája? Mi a véleményetek róla? Mennyi a végsebessége? Mi az hogy porsche system? Hány lóerősek?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek róla ? Mennyi a végsebessége ? Mi az hogy porsche system ? Hány lóerősek ? Az igaz hogy kb 160-170 et mennek végsebességre ? Mert Youtubon elég sok video van róla ? Igazábpl a porsche systemes motorrol kéne valami bövebb informácio hogy hogy is tervezték meg a hasonló tulajdonsága ? Mennyi a fogyasztása átlagban ? Hogy kell mennie az 1.2 es motornak ? Bövebb részletes ismertetőt szeretnék mert már régi auto és interneten már ritka ha van róla valami teszt .Ha van valakinek régi videoja,teszt akkár külföldni,képek,promo video vagy valami hirek tesztek akkor linket kérnék !


üdv.


2009. máj. 29. 22:55
 1/3 anonim válasza:
Helló!Nekünk volt egy porsche systemes Seat Ibizánk,és csak nem 1.2-s hanem 1.5-ös.Az nagyon igaz hogy eszméletlenül jól ment,a párom kihajtott belőle 195 km/h-t,és nagyon lehetett vele menni,viszont szomjas jószág volt. :D 8 és 15 között evett,attól függően mennyire nyomtad a gázpedált.Attól volt egyébként porsche systemes,hogy a motorját a porsche gyártotta.Hibátlan a motorja,ez tény,de a kaszni nagyon harmat gyenge ehhez a motorhoz.Mi majdnem otthagyhattuk volna a fogunkat,a szerencse közrejátszott,és ma már nem bánom,hogy letettük a Seatunkat.Egyébként komoly futómű problémák voltak ezzel a szériával,és ha látsz valahol ilyen Ibizát,figyeld meg hogy a két első kerék egy A betűt alkot,úgy szétáll a 2 első kerék.Szóval én nem javaslom ezt a típust,nagyon szép és nagyon gyors,de veszélyes!!!Remélem segíthettünk neked,ha érdekel még valami,írj priviben.
2009. máj. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
mi most adtuk el , 1.2-es motorost.aféle tanulóautónak vettük nekem, nekem tökéletes volt erre a célra. a párom, viszont rendszeresen elvitte, döngetett a T-betűmmel, mert irtó kis vagyán ygép, ráadásul jobban gyorsul mint a mostani 1.6os gépünk.Ő nagyon szerette, a fogyasztása nekünk max 6 volt.aki megvette kissrác tőlünk üti vágja, mert ezzel lehet ám raccingolni:)
2009. máj. 30. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem most az van!71 lovas és 1.2es nagyon megy 175 körül ment az enyém,nagyon jól gyorsul!jol tuningolható amit ki is használok!középdob nélkül sportdobbal és direkt szürövel brutális turbós hangja van!!!a porshe system meg a motor elektronika miatt lett tudomásom szerint az ami!én ajánlom! [link] ezeket nézd meg!
2009. jún. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!