Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » én egy 14 éves fiu vagyok és...

én egy 14 éves fiu vagyok és akarok venni egy mz-t (motor) és azt akarom kérdeni, hogy az nem erős-e vagy nem nagy e nekem?

Figyelt kérdés
2012. jan. 28. 18:06
1 2
 11/13 Dozer007 ***** válasza:
100%

Én 24 éve motorozok, és nem kötekedésképpen írom a következő sorokat, hanem mert segíteni akarok. Motorozni jó!

Krosszpályán meg magánterületen a 125-ös nem fog földhöz vágni.

Az "Egyszer élünk" duma unalmas meg baromság. Ha nem áll rendelkezésedre elég tőke, hogy pályára járj, vagy nincs hatalmas birtokod, akkor viszont 14 évesen segédmotor, és vezess, vezess, vezess!

A közúti forgalmat gyakorolni kell, el kell sajátítanod a defenzív vezetést. Nem kell, hogy te legyél idióta, van elég az utakon. (Ha eltakarít egy streetracer bmw-s, nem kell mondanom, hogy te húzod a rövidebbet.

Bukósisak, kesztyű kabát nélkül el se indulj!

Ha megvan a megfelelő rutinod forgalomban, és megvan a nagymotorjogsi, akkor válts nyugodtan nagyobbra.

Ne feledd a saját szöveged... egyszer élsz... csak nem mindegy, hogy egészségesen, tolószékben, vagy ágyhoz kötve! Jah, és tanulj tiszteletet a segítő szándékú motorosok felé.

2012. jan. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
igy igaz
2012. jan. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 pucuka69 ***** válasza:
te magad mondod,hogy szerinted nagy neked. Ha igy belátod,hogy nagy,akkor várjál még 2 évet,ne mások megerősítését várd a hülyeségre. Kérdés,hogy a fizikumodhoz nagy,vagy a képességeidet tartod kevésnek? Én mikor ennyi idősen (most 43 vagyok)felültem egy pannóniára,75 kg voltam,de durvának tűnt a simson után. Ha mz-t veszel mindenesetre gyakorolj vele forgalom mentes helyen,szép fokozatosan,hogy megismerd a korlátaidat. Sok sikert!
2012. febr. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!