Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » B-s forgalmi vizsgán mi bukó...

B-s forgalmi vizsgán mi bukó hiba?

Figyelt kérdés
Forgalmi vizsgán mik azok a hibák, amiket ha elkövetek, egyből megbuktat a vizsgabiztos?

2012. febr. 4. 18:27
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
biztos nem fogom felsorolni, van vagy 100
2012. febr. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Falramászott Fogkefe ***** válasza:
100%

Azonnal bukó az összes olyan hiba, amivel másokat veszélyeztetsz. Egy "jobbkéz" elmegy hibaponttal, ha nem jön senki (és rendes a vizsgabiztos), de tuti helycsere, ha emiatt satuzni kényszerül a jobbról jövő. Szintén azonnali bukta a zebra, a lámpa, a kötelező haladási irány figyelmen kívül hagyása, egyirányúba behajtás, stb.

Ez mellett persze van "pontgyűjtő akció" is, ami nem jár azonnali buktával, de kellő mennyiségű hibapont esetén mehetsz ismételni. Szóval van egy tonnányi, csak a vizsgabiztos jóindulatán múlik, hogy lesz-e jogsid, vagy sem.

2012. febr. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

"csak a vizsgabiztos jóindulatán múlik"


Ja meg a vizsgázó pénztárcáján :D

2012. febr. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Falramászott Fogkefe ***** válasza:
100%

Ilyeneket nem említünk, ugyanis teljes mértékben oktató- és vizsgabiztos-függő a dolog.

Erről négyszemközt az oktatóval érdemes beszélni, de csiripeltek már olyat a verebek, hogy 10-20e sokat lendített a vizsga sikerén. (Meg olyat is, hogy élből bukott az a "versenyző", aki szóba hozta a dolgot...)

2012. febr. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%

buko tényező ,nem jol ellenőrződ le a kocsid ez kezdés.

nem teszel fék probát ez 2dik 5 perc allat.

irány jelzés nélkul kanyarodsz váltasz sávot.

de ha kiteszed de nem elégé kellőideig 2 hiba pont.

gyalogost el gázolod vagy zavarod vagy elé vágsz zebrán akkor véged van.

sebeség tullépése.véged van.

tukrök nem nézegeted kellően vagy surun 1 vagy akár 2 hiba pont sáv váltás fej forditás nélkul véged van.

egyirányu utca kanyarodás roszhelyre teszed kocsid véged van.

piros lámpa...sárga nem álsz meg fék távolságon kivul...

jobbkéz szabály elmarad..

oktao belenyul vagy rád fékez ....bármikor váged van

ezzek a sulyosabak többi kicsike 1 vagy 2 hiba pont 60perc allat ha 10 et sikerult összeszedned -véged van 8nál ha rendes rád szol 2pontod maradt.

parkolások nem sikerulnek 2jára sem ...véged mivel 9manőver van ebből neked 4 et sikeresen csinálnod kell forgalomban.

4ből 1 et rontasz akkor 3 rom már nem jó ugye érted...véged. 2szer probálkozhatsz ,ha kell korigálhatsz ,kézifék elmarad 2hibapont .lassan mész forgalomban 2hibapont padkázol hibapont járdára felhajtasz parkolásnál véged van helyben.

szeritem lényegesebeket leirtam....

2012. febr. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
81%
én mindenből elsőre átmentem,,,ugy hogy kézbe kaptam okmányirodával egyutt 110 000ftvolt minden benne.
2012. febr. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
26%
Akkor is megbuksz, ha hátulról dudálnak és feltűnően neked szól. Ismerősöm így bukott meg, mikor átengedett egy mozgássérültet az úton, viszont a mögötte lévő türelmetlenkedett.
2012. febr. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ! confiance köszi hogy ilyen szépen leírtad. A vizsgabiztos lefizetése itt nem megy, meg amúgy se csinálnám meg.
2012. febr. 5. 06:30
 9/10 anonim ***** válasza:
68%
szivesen,,,ne fizesd le,ha nem korupt rossz neked még élsz eltiltanak...
2012. febr. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem személy szerint az oktatóm egyben vizsgabiztos is, első alkalommal közölte, hogy akkor AJÁNLJA, hogy menjek vizsgázni, mikor ő rábólint. Ebből mindenki szűrje le magának. :)
2012. márc. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!