Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Forgalmi vizsgát úgy fejezzük...

Forgalmi vizsgát úgy fejezzük be, hogy tolatva beparkolunk, ha addig nem volt hiba, és esetleg a parkolás nem lesz egyenes, azt hányszor lehet kijavítani? Ha beálltunk, de nem egyenes, akkor megbukhatunk?

Figyelt kérdés
2008. dec. 4. 19:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
elvileg akárhányszor javíthatsz rajta, ha az tényleg javítás és nem szerencsétlenkedést. ;) Sok sikert!
2008. dec. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem simán kellett parkolni, nem tolatva. Amúgy a vizsgán bármit elronthatsz, ha nem szarvas hiba, és nem kell szólni, hanem magadtól korrigálod, rendben van.
2008. dec. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
mi mindig a tolatást gyakoroltuk:S pedig az a legrosszabb.
2008. dec. 4. 20:05
 4/8 anonim ***** válasza:
71%

Ez akkor a rutin vizsga lesz:D

Igen, elvileg akárhányszor lehet próbálkozni.

A bukási indokok az alábbiak:

-bóját láncot érintsz/aláhajtasz

-többször helytelenül kormányoz

-irányjelzést 2x elmulasztja

-szegélyre felhajt, felugrat

-oktatói beavatkozás

2008. dec. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Elvileg kétszer lehet javítani.
2008. dec. 5. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Forgalmi vizsga lesz

A rutin megvan

2008. dec. 5. 06:37
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Vizsgabiztosfüggő. Van, aki ha elsőre nem megy akkor közli ,h akkor replay, találkozunk legközelebb. Ha rendesebb fajta akkor hagyja, sőt javasolhat is. Rutinnál véletlenül megpusziltam a szegélyt saroktolatásnál, már el is könyveltme ,h itt a vége, a vizsgabiztos meg szólt, h javítson ameddig nem nézek oda. Kijavítottam és átengedett. Forgalmin pedig a a vége tényleg az ,h be kell állni, de nem muszáj tolatva, lehet előremenetben is, ott már azért figyel az ember, sietni sem kell, ne az utolsó métereken bukjál el. Nyugodtan beállsz előremenetben szép lassan. Anno 2004-ben mikor vizsgáztam az oktatóm mondta is az elrettentő példát, h volt olyan tanítványa, aki a forgalmin parkolásnál bukott, mert megpuszilta az első kerékkel a szegélyt, nem ezért bukott, de ezért is hibapontot kapott és amúgy még belefért volna, de ezzel együtt már nem. Szar dolog lehetett az utolsó méteren belül megbukni. A másik rekorder meg az első saroknál bukott, mert kiment balra a kötelező haladási irány jobbra táblánál.
2008. dec. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nekem nem lehet előre beállni, mindig hátrafelé kell, és sajnos nem megy, csak javítva, félek, hogy itt fogok elbukni:S
2008. dec. 6. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!