Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire érdemes még próbálkoz...

Mennyire érdemes még próbálkozni 125 ccm-es motorral 50-es papírokkal?

Figyelt kérdés
Pl.: Honda NSR 125
2012. febr. 26. 12:33
 1/2 anonim ***** válasza:
89%

Semennyire.

A "hülyék a túloldalon" szöveg a múlté,a rend éber őrei (pláne a motorosok) profibbak mint gondolnád - azonnal lebuknál.

A vaskos bírság mellé pedig alapból meggyanúsítanának csalással,okirat hamisítással stb.

Én kérdezem : mennyire érdemes ?!

Egy 50cm3-s amúgy is csak 40 km/h sebességig használható.

'00-zal repeszteni biciklivel (minden rendszám nélküli az szerintem) nem egyéb a szememben mint sunnyogás a felelősségre vonás alól.

Száguldozz ön-, és közveszélyes módon ha úgy tartja kedved de tedd azt rendszámmal és viseld a következményeket,legyen az pénzbírság vagy jogsi elvétel.

Még egyszerűbb volna a szabályok betartásával élni,közlekedni.

Szebb jövőt !

2012. febr. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A legnagyobb b aromság!!!! NSR 125-el meg főleg a kerék jóval szélesebb mint az 50-en más a müszerfal és a villa is!

Hidd el kiszúrják egyből!

Az elöbb leírták a következményeket!

Ha fiatal vagy és csak 50-esre van jogsid hagy a p icsába vegyél egy ötvenest azzal is halálra fognak basz ogatni a rendőrök főleg egy nsr-el!!de még egy nagytestű robogóval is! ezeket egyedül azért nem viszik be bevizsgálásra mert akkor egész nap ezzel foglalkozhatnának h a kis 50ccm-es sz arokat viszik. ez a mázlija a kismocisoknak! hisz már a folytás kivétele is illegális!!

én tudom mert motoroztam én is 14-éves koromtól 17-ig!

A tuningot meg felejtsd el hiába h a haverok szar rá gyúrják a vasat! az csak egy sz aros 50-es ink. várd meg míg 16-leszel és amit a többiek tuningra költöttek te lerakod a jogsit és veszel akkor egy 125-öset amivel gyárilag sz arrá alázod őket!

2012. febr. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!