Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » "Autóbolondok" (jó értelemben:...

"Autóbolondok" (jó értelemben:>)! Mi lenne a megfelelő szülinapi ajándék?

Figyelt kérdés

"Segítenétek a megfelelő ajándék kiválasztásában?" hangzott így az eredeti kérdés,csak a gyak nem engedte.:>


Először is kb~ 10.000 Ft-om van meglepni a Párom,és a 30. szülinapja lesz,tehát tuti jót kell vennem.:>


1 ami biztos,a kocsik érdeklik...

Tehát ebben a témában gondolkodom,eddig talán az autópolírozót találtam a legmegfelelőbbnek,de minden további ötletet szívesen fogadok!:>


2012. febr. 27. 12:04
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:

Ezek a polírozógépek jók?:

[link]

[link]


+Még 1ötlet: Tesztvezetés!:> Csak megúszhatom ezt 10ropiból,vagy azok télleg csak 30 ezer fölött lesznek?

2012. febr. 27. 12:23
 2/21 A kérdező kommentje:

Még ezt is találtam:

[link]

Itt azt se tudom milyen adatokra kell figyelni,illetve mi a jó? (teljesítmény ilyesmik?)

2012. febr. 27. 12:56
 3/21 anonim ***** válasza:

Szerintem itt kérj tanácsot:


www.polirozas.com

2012. febr. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Most ez komoly? Hát ez olyan cég,ahol polírozás vállalnak nem hiszem,hogy szívesen segítenének abban,hogy Én itthonra milyen gépet vegyek...mi lenne Nekik ebben az üzlet?:)

De azért köszönöm a választ.

2012. febr. 27. 13:38
 5/21 anonim ***** válasza:
18%
Polírozót ne vegyél! :D Inkább valami jó cuccot a kocsihoz, króm díszek, váltógomb, led izzók stb. :D
2012. febr. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Az a baj,hogy a jelenlegi kocsinkat épp eladni készülünk,váltócserére szorul,aztán megy eladásra...

Miért írod,hogy ne vegyek polírozót? Volt már róla szó,hogy jó lenne,mert mindig ha javít valamilyen kocsit akkor kézzel "szenved" vele. Csak az ilyen p.gépekre azt mondta 30ezer körül vannak...De lehet picit nagyot mondott...vagy amiket linkeltem télleg nem jók?

2012. febr. 27. 14:14
 7/21 anonim ***** válasza:
Hát ha én polírozót vennék akkor ezeket a kínaiakat biztos elfelejteném, sajnos tényleg csak drágábban kapni minőségi termékeket, tesztvezetés sincs 10.000 forint körül. Ráadásul ezek múlandó dolgok, 30.-ra inkább valami jelképeset. Biztos van kedvenc versenyautója, azt megvehetnéd neki modellként ( www.norev.hu ), vagy más műalkotás formájában ( [link] )
2012. febr. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Köszi a tippet!

Elkezdtem nézegetni autómárkás karórákat.Csak nemtudom ebből pl olyat vegyek amilyen autót elvileg most fog illetve szeretne venni,vagy olyan emblémásat amit tudom,hogy versenyautóba szeret????


Egyébként evvel a polírozóval kapcsolatban úgy látszik tényleg nem tudok férfi aggyal gondolkodni,mert Én azt gondolnám tök mindegy milyen a gép,de csak könnyebb lehet,mint kézzel csinálni...

Na mi legyen? Várom még a további ötleteket!:)

2012. febr. 28. 12:05
 9/21 A kérdező kommentje:
Ja és karórába van olyan is amilyen motort elvileg szeretne venni.
2012. febr. 28. 12:09
 10/21 A kérdező kommentje:
+KÉRDÉS: HA HONDA CBR-T SZERETNE VENNI,AKKOR MELLÉKES AJÁNDÉKNAK ÖRÜLNI FOG EGY HONDA DE REPSOLOS GAS FELSŐNEK?
2012. febr. 29. 19:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!