Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mikor lehet lecserélni hivatal...

Mikor lehet lecserélni hivatalosan a téli gumikat?

Figyelt kérdés
2012. febr. 27. 19:41
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Egyébként lejárt a műszakim,ezzel a nyári gumival nem adják meg rá,ami rajta van,télit meg nem akartam venni már,mert itt a tavasz,vártam,hogy jó idő legyen,hogy új nyárit vehessek rá,hogy le tudjam műszakiztatni.csak emiatt kérdeztem,hogy mikor szokták lecserélni a téli gumit nyárira.Nem rég van autóm,nincs tapasztalatom ebben.Ja,és nő vagyok,csakhogy megnyugodjatok meg persze hülye:)))))KÖSZÖNÖM
2012. febr. 28. 08:47
 12/15 anonim ***** válasza:
Szerintem vedd meg a nyáriakat,aztán vidd el műszakiztatni. Nem sokáig lesz már ilyen idő.
2012. febr. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Komoly összegben mertem volna fogadni, hogy nő vagy. Délelőtt már el is kezdtem írni a hozzászólást, de aztán mégsem küldtem el, gondoltam, nem leszek bunkó. A következőt akartam írni:


"Akkor miért nem azt kérdezed, amire kíváncsi vagy? Talán nő vagy?"


Persze nem bántásból mondom. Ilyenek vagytok, és kész. De azért néha marhára izgatja a fantáziámat, hogy ha már időt és energiát pazarolsz arra, hogy kérdezz valamit, akkor miért nem lehet konkrétan azt megkérdezni, amire kíváncsi vagy? Miért kell körülírni, félinformációkat elcsepegtetni, hogy aztán mindenki próbálja meg kitalálni, mit is szeretnél? Eh, sosem fogom megérteni.

2012. febr. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
őszre fogom újra cserélni!
2012. febr. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)))
2012. febr. 29. 07:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!