Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson s50b be kell henger...

Simson s50b be kell henger fej pakolás?

Figyelt kérdés
2012. febr. 27. 21:42
1 2 3
 1/25 Csokasi-a81 válasza:
nincs hengerfej tömítés, ha erre gondolsz
2012. febr. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
az szép mert le húztam a 4 csavart átlósan és így is ki fújt valamiért de törés meg ienek nincsenek rajta fel fekszik rendesen a hengere de még is ki fujt ! de füzet karton lapjából vágtam alá így nem fúj ki csak jobb lett volna valami gyári cuccos oda :) köszi egyébként :)
2012. febr. 27. 21:52
 3/25 anonim ***** válasza:
Próbáld meg jobban megtisztítani a hengerfej felfekvő részét.
2012. febr. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
oksi ezt megpróbálom még jobban de hogy tettem alá tömítést hogy be vágtam így mintha picit erősebb lett volna mint amien volt! köszi neked iis :D
2012. febr. 27. 22:03
 5/25 anonim ***** válasza:
Ne halgass a sok elmeroggyantra,bármelyik motoros boltban kérsz szimóhoz pakolás szettet,lesz benne hengerfej tömítés.
2012. febr. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

Nekem Pannóniám van. Gyárilag abba sincs hengerfejtömítés. De beindítottam és kifújt. Úgyhogy vettem hozzá hengerfejtömítést :)

Attól hogy gyárilag nem azzal volt szerelve még csináltak hozzá vékony alu lemezből.

2012. febr. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
T55 ez igaz szerintem meg is látogatom a B-Mobilt mert füzet hátsó kartonlapja nem az igazi..Pannóniás komizó ezért tettem én is alá mert ki nyomta az olajat a henger és a henger fej közt és folyt rá a leömlőre az oil és füstölt volt oan mikor meg nyullad rajta és azt nem akarom hgy menet közben mozgó töltet legyek ...köszi szépen:)))Pannónia az is fain gépezet:DDD p10 vagy p20 .....:)
2012. febr. 27. 23:38
 8/25 anonim ***** válasza:
gumipasztával kend meg nagyon véknyan.
2012. febr. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

22:43 vagyok.

Sajna csak T5-ös pancsi. De az is megy rendesen :)

Egyébként ezekkel a tömítésekkel az a gond hogy a motor égéstérfogata nő, mert ugye feljebb kerül egy picit a hengerfej. Azt én se tudom hogy az a max 1mm + magasság mennyit ront a motor teljesítménynén. De tuti kevesebbet mintha kifújna és nem lenne kompresszió :)

Egyébként sokan csinálják azt hogy hőre keményedő ragasztót vagy hőálló ragasztót tesznek közé Ez nagyon jól tömít és vékony. DE ha szét kell szedni(márpedig néha szét kell) akkor marad a véső meg a kalapács...

Találkoztam már olyan henger/hengerfej párossal amit valaki vésővel szedhetett szét...

Hőálló szilikon egyébként jó lehet. DE azért az is összeragasztja a felületeket kicsit. Papír meg ideiglenesen jó. De azt mondják hamar elkopik :D

2012. febr. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Én finom csiszolópapírral megcsiszoltam mind a két felületet finoman, ,majd FBS gumipasztával vékony rétegben bekentem,összeraktam,várta vele hogy köthessen,és ki nem fúj azóta.
2012. febr. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!