Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ajánlanátok nekem valami kis...

Ajánlanátok nekem valami kis autót?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az a helyzet, hogy már levizsgáztam egy ideje, de úgy érzem ami nekünk otthon van autó (Ford Focus) túl nagy. Ezért szeretnék magamnak valami kis autót venni, amivel megtudnám szokni a vezetést, mert így nem szivesen ülök bele, hogy egyáltalán nem "érzem" az autót. Tudnátok ajánlani valami kis autót? Lényeg, hogy megbízható legyen, és persze azért ne fogyasszon túl sokat :) Eddig a Daewoo Matizt nézegettem, arról mi a véleményetek? Előre is köszönöm a válaszokat :)


2012. márc. 1. 22:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Fiat Panda, Seat Marbella, Fiat UNO, Corsa, Mazda 121, Swift stb.
2012. márc. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Seat Arosa
2012. márc. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Skoda Fabia 1.9 TDI

Audi A2 1.4 vagy 1.2 TDI

VW Polo 1.4 TDI


Ezek mind városban 4! és 6 liter között fogyasztanak. Mindegyikben van elég hely, és megbízhatóak...

2012. márc. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Napkiraly ***** válasza:
Ahogy elnézem nem vagy nagypénzű, én egy megkíméltem Daewoo Ticora szavaznék, sokkal tartósabb a matiznál (én láttam már 9000 km-t futott matiznál meghibásodni 30ezres lambdaszondát), egyszerűbb, és 4-5 literből megúszod
2012. márc. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
nekem ford ka volt az első autóm, imádtam:))
2012. márc. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!