Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A simsont beindítom és miután...

A simsont beindítom és miután leállítom nem lehet beindítani csak ha szenvedek vele. Vagy utközben néha befullad. Mit csináljak vele? Ilyenkor mit kell csinálni? Ez miért van?

Figyelt kérdés
vagy a karburátoron mit állítsak?túl sok levegőt kapna?meg lőtt egyet,akkor ez miért van?
2009. jún. 12. 19:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha melegen nagy gázzal indul, akkor érdemes megnézni, hidegen hogyan kelthető életre. Ha szívató nélkül megy, akkor sok üzemanyagot kap (a menet közbeni "befulladás" és a durrogás is ennek a jele). Ilyenkor szegényíteni kell a keveréken: ez megtehető a súbertű lejjebb engedésével vagy a főfúvóka cseréjével. Ha ez nem hoz javulást, akkor a gyújtásnak lesz kínja, ilyenkor leggyakrabban a kondenzátor szokta megadni magát (bár a gyújtás javítása nálam mindig is abból állt, hogy kicseréltem az egészet egy másik itt-ott hányódó darabra, mert nem volt kedvem szórakozni vele).
2009. jún. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

mi az hogy lőtt egyet? durrant? mert az a gyújtás hibája, hallottam olyanról hogy ha gyújtáshibás akkor nem indul melegen... stb

Nekem még nem volt gondom a gyújtással csak a karbival de annál minden elképzelhető probléma felmerült de durrogni még nem durrogott tőle a kipufogó

2009. jún. 13. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A karburátor helyes beállítása neked nehéz dolog lesz.Keverék csavaron kell állítani, úszószint megfelelő e,alapjárat beállítása.Megszakító hézag,gyertyahézagok megfelelőek e.Gyújtógyertyád,ha rövid távokat mész, akkor legyen alacsony hőértékű,így előbb végez öntisztulást.A karburátor, gondolom ki lett tisztítva.Szívató rendesen működik?Ha mégse ok írj, segítek.
2009. jún. 13. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!