Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 50 ccm es négyütemű robogó...

Lipy1 kérdése:

50 ccm es négyütemű robogó fullad mi lehet még az oka?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Az lenne a problémám, hogy van egy kínai robogó(előéletet nem tudok, de az enyém már egy ideje csak nem használtam eddig)most akarnám életre kelteni. Karburátort kitisztítottam a fúvókákat is. Beindul jár egy nagyon picit, mintha lefulladna és nem is tudom elindítani. A légszűrő csonkját levettem és szinte teljesen eltakarom akkor elindul és tudom járatni is ha ügyes vagyok, de mihelyt kicsit nagyobb rést adok neki lefullad. Szerintetek fúratni kell a motort már? Gyanús a kompresszió is de a karburátornál mikor adok egy kis gázt azért jól érezhetően szívja a kezem, persze ha teljesen befogom. Ami még lényeges lehet hogy ilyenkor a kezemnél jövöget a benzin is. A szelephézagot kicsit nagyobbra állítottam most(kis csattogás hallatszik), a szívón mikor néztem hézag se volt. Lehet még a hengerfej is hibás a kompresszióban tudom, de még nem akarom szétszedni teljesen, csak ha más megoldás nem lesz. Légszűrő szokásos szivacs, amit kitisztítottam és enyhén olajjal átitattam.

Kb ennyi a tünet és a tapasztalat, a kérdés az lenne, hogy kompresszió fele kezdjek elmenni(hengerfej és a fúrás), vagy lehet még valami más oka is?

Hozzászólásokat előre is köszönöm.

Lipy


2012. márc. 21. 18:24
 1/1 anonim válasza:
Szerintem nagyon sok levegőt kap a motorod vagy meg a szívatót nézd meg az is szokott így tréfálni!
2012. márc. 28. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!