Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az Aixam autó vagy moped?

Az Aixam autó vagy moped?

Figyelt kérdés
Úgy tudom, hogy hamarosan változni fog a besorolás.
2009. jún. 15. 14:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, változni fog és szgk-nak fogják venni, mert a drága értelmes kormányunk nem képes felfogni, hogy ez az Eu-ban mindenhol megengedett és ráadásul környezetkímélőbb is, ha egy 400ccm-es dízellel furikáznak az emberek, mint ha egy 1200-essel...
2009. jún. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem meg jó, hogy átminősítik, mert hogy egy négykerekű, személyszállító eszközt, közutakon egy 14 éves vagy jogosítvány nélküli felnőtt is vezethessen, enyhén szólva is nagy felelőtlenség. Nem véletlenül kell több 10 órát gyakorolni, mielőtt egyedül vezethetsz egy autót, ehhez meg csak egy kresz vizsga kell, amit egy elsős is le tud tenni.
2009. jún. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igy van! Kismotor jogsival senki ne akarjon autót vezetni! Ahhoz sok pénz és gyakorlás kell :-)
2009. jún. 15. 15:41
 4/4 anonim ***** válasza:
47%

15:35 akkora hülyeséget írtál, hogy majdnem lefordultam a székről. Végülis igazad van, negyvennek száguld a Moped jogsis akárki az Aixammal, esetleg tudja használni télen is vagy amikor sz*rrá ázna az esőben, megköti rá ugyanúgy a biztosítást, ahogy megköti a Simsonra is.

Bármilyen hihetetlen, de ugyanúgy ismernie kell a kresz szabályait, szükséges hozzá elsősegély vizsga, rutin pályán gyakorol mielőtt forgalomban vizsgázik. Mindezt azért mert a Moped vizsgához ez kell, ami minimum feltétele annak aki Aixammal akar közlekedni, legalábbis az átsorolásig.

Nagyon vagány dolog, hogy mindig szembe megyünk a többiekkel. :)

2009. jún. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!