Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Érzelmileg mennyire kötődsz...

Érzelmileg mennyire kötődsz az autódhoz?

Figyelt kérdés
Esetleg márka, típus, évj.
2012. márc. 30. 21:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Minden autómmal törődtem.De azért sírni nem sírok amikor eladom őket.Odafigyelek rá , mindig rend van benne , soha nem koszos és betartom a szerviz szabályait.A jelenlegi autóm egy 2006-os Passat 2.0 CR TDI. Ez eddig a legjobb autóm , lóerőben , nyomatékban sincs hiány benne.
2012. márc. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát eléggé, nekem családtagnak számít. Nem szeretnék tőle megválni.
2012. márc. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mintha a barinőm lenne :)sőt talán egy picit... :)
2012. márc. 31. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az autómhoz kevésbé, azt közlekedési eszköznek tekintem inkább. Persze beszélgetek vele amikor mondjuk telefújja a motorteret olajjal, vagy megköszönöm ha épp csak beférünk egy előzésnél. (2005 Ford Focus 1.6TDCi kombi)


A motoromhoz sokkal jobban, bár ez nem kérdés. Valami ilyesmi szinten:


http://www.youtube.com/watch?v=gdDNFJpil50

2012. márc. 31. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

30+ no vagyok es nagyon. Almaim autoja es minden reggel mikor megyek meloba es meglatom, elmosolyodom. Tobb mint egy eve megvan es meg most is hihetetlen, hogy tenyleg ilyennel jarok.

(Dodge Challenger, 2010)

2012. márc. 31. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 pagan ***** válasza:

én csak annyira kötődök hozzá hogy ha baleset történne és totálkáros lenne akkor én se szálljak ki élve,lehet hogy ez beteges de így gondolom:)

(opel calibra 92"c20xe)

2012. márc. 31. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

amikor eladtuk a Lajoskát, akkor még egy kicsit pityeregtem is. ő volt az első autónk, bejártunk vele sok szép helyet :)

most ford c-maxunk van, Maxinak neveztük el, őt is nagyon szeretjük, ha valami baja van, akkor visszük szerelőhöz.

2012. márc. 31. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Volt olyan szemétládám,amit jobban utáltam bárminél. :)

Örültem hogy megszabadultam tőle,és sajnáltam aki megvette.


Ami most van azt imádom,sosem hagyott cserben,ki tudom használni minden funkcióját,megfelel munkába,családnak,teherszállításra,igénytelen,javítható,olcsón fenntartható.

Egyszóval nekem teljesen megfelel.

Az árát háromszorosan meghozta mióta nálam van.


Egyszóval szeretem,és nem szeretnék megválni tőle.

2012. márc. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!