Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ezt a kocsit néztem ki magamna...

Kova 55 kérdése:

Ezt a kocsit néztem ki magamnak, sztetek jó vétel lenne? Astrákba jó az 1,7 -es, vagy inkább az 1,3-t ajánljátok?

Figyelt kérdés
[link]

2012. ápr. 10. 21:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Ez szép és jó, de elfelejtik megemlíteni, hogy mennyi km van benne...nem véletlenül. Az 1.3-as motor nagyon harmat ebbe az autóba, nem szabad megvenni.
2012. ápr. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
0%
miért nem ezt? [link]
2012. ápr. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Mert az nem tetszik:)És nem kombit szeretnék!
2012. ápr. 10. 21:51
 4/19 A kérdező kommentje:
Szóval akkor 1,7-es vagy 1,9 es motor?
2012. ápr. 10. 21:51
 5/19 anonim ***** válasza:

"de elfelejtik megemlíteni, hogy mennyi km van benne...nem véletlenül."

Miért, szerinted egy 4 éves autóban reálisan mégis hány kilométer lehet?! Max. 150e, de inkább 100 körül vagy az alatt. Aki beletett volna 200-at vagy annál többet az nem H Astrát vesz, az üzemanyagköltség hozzávetőlegesen az autó új árának másfélszerese ilyen távra. De teljesen mindegy is mert valószínűleg garis volt. Nem értem miért kell minden kereskedében álló autót így lehurrogni. Ha nekem lenne egy 4 éves Astrám én sem próbálnám meg eladni, magánszemélyként közel lehetetetlen vállalkozás, inkább leadnám kereskedésbe. Aztán jön a sok okos hogy ez kereskedésben van, biztos széthajtották...na ja.

Amúgy a kérdésre válaszolva: érdemes megnézni és inkább az 1.7-es motor mint az 1.3-as. Próbáldd meg lealkudni 2M alá és feltétlen kérj egy közeli szervízben (lehetőleg márkaszervízben) állapotfelmérést. Az után oda hordod javíttatni ahova akarod, de érdemes tisztában lenni az autó előéletével.

2012. ápr. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Igen, a 4 éves dízel Astrákban jellemzően 100e km alatt van...na persze. Nem hurrogom le a kereskedőt, de nem véletlenül nincs odaírva a km. Nyugodtan hívd fel, előre mondom, hogy minimum 150, de inkább 200-ra gondolok.
2012. ápr. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

"Aki beletett volna 200-at vagy annál többet az nem H Astrát vesz"


Miért ne venne H Astrát? Na ezt magyarázd meg kérlek. Látok elég gyakran 4 éves 200e Km körüli autókat Clio, Corsa méretben is. Hogy miért? Mert ha már sokat megy, legalább ne kerüljön sokba!

2012. ápr. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Ahhoz hogy egy 4 éves autóban 200.000 kilométer legyen az év minden egyes napján 140 kilométert kell beleraknia. De nyilván nem használja senki minden nap az autót, ezért vegyük az ünnepnapokat, azt amikor szervízben van az autó, meg a hétvégéket: kb. napi 210 kilométerrel kell számolni, ember, ez a Budapest-Siófok táv oda-vissza! Senki nem megy ennyit egy autóval, legfeljebb egy taxis vagy fuvarozó!
2012. ápr. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Szóval akkor hülye vagyok, és a 4 éves 200e Km-t futott autókban csak előre tekerték a km-t. Köszönjük emese!
2012. ápr. 11. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Az 1,3-as motor egy hulladék. A fiat gyártja. Kizárólag 1,7-es motorral szabad megvenni. Összeségében a H astra nagyon jó autó!
2012. ápr. 11. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!