Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szeretném 50-es robogómat...

Szeretném 50-es robogómat lecserélni vmi ujra, mert meguntam. Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

fogalmam sincs, hogy mire cseréljem. Gondoltam már 50-es Aprilia RS-re, erősebb robogókra egyaránt.

Valamiért engem mégis vonzzanak a robogók, főleg azért, mert az erősebb kategória is olcsóbb, és nem akarok túl sokat költeni a motorcserére, akkora motoros nem vagyok:)

Amikre gondoltam:

Yamaha Aerox 100

Aprilia RS 125

Aprilia Leonardo 4T 125

Gilera Runner 2T 125

Gilera Runner 4t 125


Kérdésem: Ezek közül a kétüteműek mennyit esznek kb? mert hallottam mindenféle adatot...hallottam a 2T Runnerre 8 litert, majd több teszt is fennt neten azt irja h 4liter, és hogy megirigyelheti néhány 50es 2T fogyasztását..


Jah és másik kérdés: Egyenlőre 50esre van csak jogsim, de tervezem csinálni 125-re.

Mennyi a lebukás veszélye adddig az 50esként használt 125-össel, és később milyen költségei vannak a lepapírozásának, egyáltalán, lehetséges ez?


Előre is köszönöm a válasz/válaszokat:)


2012. ápr. 16. 17:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Akad itt pár érdekesség ha van hozzá érzéked és foglalkoznál is valamelyikkel:

[link]

[link]

[link]

Az 50 helyett a 70cm3 még elmegy de százassal vagy afölöttivel biztosan megdőlsz az első rendőrnél,ezt a kérdést hanyagold ha rám hallgatsz (nem fogsz).

Balesetmentest!

:D

2012. ápr. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Csak azért agyalok rajta, mert sok ismerősöm használ 125-ös robogót 50es papírokkal..és néhány esetben tényleg megállapíthatatlan, csak a km óráról lehet rá következtetni. Mennek is vele több éve, egy ellenőrzésen sem buktak meg.


Hát azért annyira nem megyek a fogyasztásra h olyan JOG-ot vegyek, annyira meg adok a külsőre h ne Scarabeot:D

De köszi 1ébként:D

2012. ápr. 16. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!