Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Pesti okmányirodában is...

Pesti okmányirodában is eltudom rendezni? (részletek lent)

Figyelt kérdés
Most voltam műszakiztatni a kocsit..ugye megkaptam róla papírt hogy megfelelt (plusz piros matrica helyett kéket kaptam) és aztmondták a szervízben, hogy be kell mennem vele az okmányirodába ahova vinnem kell a forgalmit, a hátsó rendszámtáblát meg ugye ezt a papírt és ők felteszik a matricát (környezetvédelmi fentvan, műszakis nincs). Meg akkor forgalmiba ők írják be hogy mikor jár le a friss műszaki és átírják a környezetvédelmi besorolást is..Jól gondolom? Nekem a forgalmiban ajkai cím van...így is megcsinálják egy pesti okmányirodában?
2012. ápr. 19. 20:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is vidéki vagyok, világ életemben Bp-en intéztem a kocsi dolgait. Volt, h a központiban a Visegrádi utcában, de volt, h kerületiben (V. ker. tudom ajánlani a kutya sincs soha...).
2012. ápr. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem:) És akkor ott teszik rá a matricát és írják át a forgalmit is?
2012. ápr. 19. 20:46
 3/6 anonim ***** válasza:
Mindent megcsinálnak, persze. Feltétlenül jelentkezz be a neten időpontra! Vannak a kerületi okmányiroda honlapok, meg van a nagy okmanyirodak.hu vagy vmi hasonló. Vigyázat, a kettő lapon más-más időpontok szabadok, nézd meg mindkettőt!
2012. ápr. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Egy pontos linket betudnál nekem másolni ahol időpontot tudok kérni? nemnagyon találom hogy hol lehet... :)
2012. ápr. 19. 22:11
 5/6 anonim ***** válasza:
Én a 8. kerületibe járok. Autós ügyintézésnél kb 2-en voltak eddig mindig. 4 ablak van általában kettőben dolgoznak :) De így is 30 perc alatt elintézem az egészet. VIII. 32-esek tere (Baros-Körucca sarka)
2012. ápr. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Helyesen írták a többiek, országos illetékesség van az ilyen ügyekben, oda mész, ahova szeretnél. A www.magyarorszag.hu honlapon illetve minden olyan település/kerület honlapján tudsz időpontot foglalni, ahol okmányiroda működik.
2012. ápr. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!