Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honda sfx robogómon ha külön...

Papoattila kérdése:

Honda sfx robogómon ha külön kis kapcsolóval később én kapcsolom be az automata szívatót, tovább pörgeti a motort?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 23. 20:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem, csak túldúsítja a keveréket és nem hogy jobban hanem kevésbé fog pörögni, vagy lefullad.
2012. ápr. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

szerinted akkor mit csináljak vele??

cseréljem nagyobbra a szívató fúvókáját??

2012. ápr. 24. 14:37
 3/8 anonim ***** válasza:
Inkább azt írd mit akarsz elérni vele, úgy egyszerűbb lesz.
2012. ápr. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
beindulás utánn kb 10 mp.-ig pörgeti kicsit a motort,és mikoe elindulok nagyon kicsi az alapjárata.gyakran lefullad.azt Mekegen viszont tökéletes.Azt szeretném hogy ne áljon le a szívató kikapcsolása utánn.1 éve vettem bele az automata szívatót.
2012. ápr. 24. 15:38
 5/8 anonim ***** válasza:
Értem, ez viszont megoldható a kapcsolóval, kicsit félreérthetően fogalmaztál (vagy csak én értettem félre :D ).
2012. ápr. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszodat.Viszont ha nem kap áramot akkor a benne lévő tű nem fogja lezárni a dúsító furatot??

Ez lenne a működése?

2012. ápr. 24. 19:11
 7/8 A kérdező kommentje:
És akkor ameddig nem kapcsolom be,addig pörgetné a motort?
2012. ápr. 24. 19:15
 8/8 A kérdező kommentje:

Vagy a subert tűn is állítsak??

most a legkevesebbet kapja,úgy áll....

2012. ápr. 24. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!