Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen 50ccm motort ajánlotok...

Milyen 50ccm motort ajánlotok kezdésnek max 110000ft-ért?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 30. 20:22
 1/7 anonim ***** válasza:
malaguti f12,
2012. ápr. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Simson s51
2012. ápr. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Komar moped

Babetta

2012. ápr. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 waland ***** válasza:
Motorozni akarsz megtanulni, vagy kicsit megismerni a motorszerelést is? Mielőtt a simsonosok lehurrognak, igen, tudom, hogy van jó simson, csak azokat sokkal kevesebben adják el, mint a rossz simsont. 110000 ft-ért egyébként simsonbol is illik olyat kapni, ami megszólal. Ha csak közlekedni szeretnél, akkor inkább valami megkímélt, jó állapotban lévő lehetőleg japán robogót vegyél, ha viszont később nagyobbra lépnél tovább, akkor még a simónak is lehet értelme, hisz ott legalább megismered a rendes motorozás alapjait. De a legfontosabb, hogy olyat, ami a lehető legjobb állapotban van. Ilyen árban egyébként már lehet kapni robogóból nagyobb kerekűeket vagy sportosabbakat is.
2012. ápr. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Pontosan, ahogy az előző mondja. A kérdés, hogy motorozni akarsz, amiért bevállalsz néha egy kis szerelést is (simson), vagy csupán közlekedni, ahol ha baj van, megcsinálja a szerelő tízezrekért(kávédaráló).
2012. máj. 1. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én inkább valami váltósra gondoltam.
2012. máj. 1. 09:06
 7/7 waland ***** válasza:
Nana! Nekem "kávédarálóm" van, de nem olyan misztikus gép ez, hogy szerelő kelljen hozzá. Aki egy simsont meg tud csinálni, az ezt is. Sőt szerintem a simó kuplung-váltó rendszerét szerelni még talán bonyolultabb is. Én már húztam szét és újítottam fel 50-es robogót, és azért messze nem olyan szerelőigényes (ugye a simsont is lehet Táborinál csináltatni).
2012. máj. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!