Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen tornákat ajánlotok...

Milyen tornákat ajánlotok kezdésnek? (többi lent)

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok, 165cm, 78kg. Nyáron még 85kg voltam, úgy fogytam le, hogy kevesebbet eszek, és azt is megválogatom. (+ húst sem eszek nyár óta [ez nem a fogyózás miatt van, és szedek rá táplálékkiegészítőt is] a zöldségeket pedig alapból szeretem)

Szeretnék még 10-15kg-t fogyni, ezért a cukros teát is le akarom váltani vízre, és cukormentes teára, és el szeretnék kezdeni itthon tornázni, de nem tudom milyeneket csináljak, és milyen időközönként/hány naponta. -> szóval ehhez kérnék egy kis segítséget. :) [Emellett minden nap sétálok egy órát, ami már egy ideje jó szokásommá vált, és ha jobb idő lesz focizni is eljárok majd, mert imádok focizni.]

Előre is köszönöm a segítséget! (Egyéb tanácsokat is szívesen várok.)


2012. febr. 19. 13:13
 1/1 anonim ***** válasza:

2 naponta egy óra különböző bodyrocTV-s edzés biztos hogy jót fog tenni.

a kalória deficites táplálkozással így egy szép fogyást tudsz majd elérni.

2012. febr. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!