Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az lehet hogy azért gyengébb...

Az lehet hogy azért gyengébb a simson mert 33mas keverék van benne nem 50 es?

Figyelt kérdés
simson starrol van szó..és ugy tudom hogy a régebbiek 33 massal mennek az ujabak pedig 50 esel és nem tudom hogy nekem menyik kel és 33 massal használom ..lehet hogy ettől gyengébb 1 kicsit

2012. máj. 3. 14:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Az lehet, de ne használj benne 50-eset. Nem füstöl nagyon a 33-astól?
2012. máj. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem füstöl jobban mint bármelyik másik motor...átlagos
2012. máj. 3. 20:15
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Akkor nincs vele gond szerintem, az erőt ne várd tőle, nem crossozni való. :)
2012. máj. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
11%

Starból mindet 33-asra kell keverni, az S51-esek , meg az S50-esek mentek elméletben 1:50-es keverékkel, de én azokba is inkább 40-eset raktam, tudod:Inkább füstöljön...

Volt egy olyan eset , amikor összement a gyertyahézag, és nem gyújtott tökéletesen, na akkor olyan forró volt a henger, hogy ha nem 1:40-es, hanem hígabb van bene, tuti besül

2012. máj. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
64%
Én S50-esbe 1:50-eset tolok, éppenhogy füstöl, van amikor nem is. És még így is kormos kicsit a dugattyú amikor szétkapom.
2012. máj. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 pucuka69 ***** válasza:
vegyél jó minőségű olajat,legalább félszintetikust. Akkor nyugodtan keverheted 1:50be. Én néha 55be is keverem, 3éve kutya baja! Pedig bele raktam 25ezer km-t. És igen mehet gyengébben az 1:33tól. Az olaj nem ég olyan jól ám!
2012. máj. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Úgy tudom a Star-ok felül bronzperselyesek, ezért kell nekik a dúsabb keverék. Ha 1:33-ban használod, akkor ne Arol 2T-vel meg Pristával, mert ezek annyira hulladék olajok, hogy nincs rá szó. Minimum valami félszintetikus olajat rakj bele, Repsolt, Castrolt, Motult és társait.
2012. máj. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Tommy2020 válasza:

Gyerekek! az összes simsonba 1:50 es keverék kell!

van egy star a családba 35 éve 1:50 el megy! A gyár is ennyit ad meg neki! A starnak hosszabb keskenyebb hengere, jobban melegszik, mint az 50-51 es modellek ezért kapott is pluszba az oldalára egy szép turbó léghűtést. Ja és ne használj 1:33 at csak pazarlod az olajat és a motor üzeme sem lesz tökéletes!

2012. jún. 11. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!