Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » ÚÚÚÚ. Félek vezetni! Ez normális?

ÚÚÚÚ. Félek vezetni! Ez normális?

Figyelt kérdés
Szóval holnap lesz az első rutinpályás vezetésem, az elméleten már túl vagyok, és most, hogy így élesbe megy egy kicsit be ijedtem! Milyen gyakorlatokat fogunk csinálni M rutinon? (lelkiekben felkészülnék rá).

2012. máj. 5. 20:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki szokott izgulni - ez normális. Szerintem semmi gond nem lesz, menni fog az neked, nem követelnek lehetetlen dolgokat.
2012. máj. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
73%
éppen azzal fogod elqurni ha félsz
2012. máj. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Megpróbálgattok elindúlgatni megállni ismerkedsz a váltóval meg a pedálokkal. Jól lefullasztod párszor és fáradtan hazamész.. Kb ennyi fog történni.

Félni a legnagyobb hülyeség. Az olvasástól nem féltél mikor annak idején megtanultad?? Most meg észre se veszed hogy olvasol. :)

Majd rájössz mindenre.... Azért vagy ott hogy megtanuld az alapokat.

A nehézségekből fogsz úgyis tanulni ,mint ahogy az életben is.. Pldául én mikor megkaptam a jogsit féltem forgalmas útra is ráhajtani. Volt hogy ledudáltak mutogattak villogtak anyáztak stb. De mindíg egyre jobban ügyesebben ment. Pest legforgalmasabb helyei se jelentenek már kihívást. Egyre nagyobb autók kerültek hozzám mostanra már kamionnál tartok.. :)

Én se ezzel kezdtem és nem vagyok különleges képességű szupermen sem. Azt hiszem erre mondják gyakorlat teszi a mestert!..

Szerinted én hányszor féltem mire eljutottam eddig?

Elárulom ,, sokszor.. De túlléptem rajtuk mert a kényszer nagy úr.

Egy szakadt piros romet en kezdtem 14 évesen ami után egy simson rakétának számított! (visszagondolva nevetséges de féltem a szimszontól mert számomra a különbség akkora volt a 2 kismotor közt mintha bicikliről vadázgépre váltottam volna. Most meg kiröhögöm! :D

volt trabim ,ladám, cápabmw- nissanom-furgonom- most egy volvó kamionnál tartok. tudod milyen félelmetes volt vele menni hogy miliméterezni kell mindeütt azzal a méregdrága nyagy döggel? fúúú... :) Szóval ösztönözzön az hogy minden kezdet nehéz. visszagondolsz 10 év mulva erre kineveted saját magad. Ha meg abbahagyod és a félelmeid győznek mindíg bánni fogod.

Sok sikert...

2012. máj. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!