Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lengéscsillapító akarok...

Lengéscsillapító akarok cserélni b corsámba, elő párat. Valakinek tippje van, vagy saját tapasztalata? Arra már leszűkítettem a kört, hogy olajosat akarok nem gázosat. Lgb egy közepes kategóriájút akarok. Monroe pl?

Figyelt kérdés

2012. máj. 6. 22:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Lényegében a "gázos" is olajos de ebbe most nem mennék bele mélyebben.Én tavaly cseréltem és Monroe-t vettem elég jó minőség nálam bevált,de ami hasonló árban van pl. a Kyb és a Sachs is nagyon jó,kicsit drágább de a Kayaba már prémiumhoz tartozik asszem.Nekem a Monroe-ra 2 év garancia is van.
2012. máj. 7. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
tudom,hogy az egyik fajta gázos a 2csöves az olajos is,a m ásik az 1 csöves,az a teljes gázos,1 hete olvasgatok a témában...a gázos keményebb ezért olajosra gondoltam.a kyb amúgy az a kayaba,csak rövidítve van.a sachs minősége negatív irányban változott,a totalcar 1ik fórumán olvastam,azér a monroe szmpi.
2012. máj. 8. 09:31
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is mondom Monroe van és eddig jó meg minden, Totalcar-t már rég nem olvasom szemetet írnak főleg a sznob senkiházi Winkler.
2012. máj. 9. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!